Mahsulotlar

O'rnatilgan quyoshli ko'cha chiroqlari
1.O'rnatish: Pole o'rnatish yoki qo'lni o'rnatish
2.Batareya turi: 2000 martadan ortiq qayta ishlashga ega LiFePO4 batareyasi
3.Quyosh paneli turi: 20% samaradorlikka ega mono quyosh paneli
4.Lyumen: 200lm/Vt chiqishi.
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish

Mahsulot xususiyatlari:
1.O'rnatish: Pole o'rnatish yoki qo'lni o'rnatish
2.Batareya turi: 2000 martadan ortiq qayta ishlashga ega LiFePO4 batareyasi
3.Quyosh paneli turi: 20% samaradorlikka ega mono quyosh paneli
4.Lyumen:200lm/Vt chiqish.
5.Ishlash modeli: Mikroto'lqinli indüksiyon + segmentli vaqtni boshqarish + aqlli boshqaruv
6.Duration: 3-5 yomg'irli kunlar
7.Working life:>500 000 soat
| Led Chip Lumen: | >210lm/w |
| Quvvat: | 120w |
| Zaryadlash turi: | MPPT zaryadlash |
| Chastotasi: | 50-60 gts |
| Quvvat faktori: | >0.90 |
| Rang harorati: | 2700~6500K |
| Led chipi: | 448 dona OPhilips SMD3030 |
| Muddat: | >50,{1}} soat |
| CRI: | >80 |
| Nur burchagi: | 120 daraja |
| O'rnatish: | 10-12m balandlikda |
| IP reytingi: | IP65 |
| Batareya: | lityum batareya 12,8V, 75AH |
| Uy-joy: | Tugatish / alyuminiy quyma korpus |
| Quyosh paneli kuchlanishi: | 18V/150W |
| Mahsulot hajmi: | 1435 * 400 * 280 mm |
| Sof og'irlik: | 17,5 kg |
| Paket hajmi: | 1585 * 450 * 115 mm |
| Miqdor/karton: | 1 dona / karton |
| Brutto vazni: | 19 kg |
| Kafolat: | 5 yil |
| Bo'shatish vaqti: | Kechasi 12 soat, yomgʻirli kunlar3-5 boʻlishi mumkin |
Batafsil rasm tafsilotlari



Ilova

Issiq teglar: integratsiyalangan quyoshli ko'cha chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin

