Mahsulotlar

LiFePO4 batareya lümenli yuqori yorqinlikdagi quyosh energiyasi ko'cha chiroqlari monokristalli quyosh paneli bilan hammasi birida
Lityum batareya: 12,8V 54AH
Tavsiya etilgan o'rnatish balandligi: 8-12M
LED chipi: SMD 5050
Yorug'lik oqimi: 9800-11000LM
Yorug'lik samaradorligi: 200LM/W
Hajmi: 160040032MM
Kafolat: 3 yil
Details LiFePO4 batareya lyumenli yuqori yorqinlikdagi quyosh energiyasi ko'cha chiroqlari monokristalli quyosh paneli bilan barchasi birida

Features LiFePO4 batareya lyumenli yuqori yorqinlikdagi quyosh energiyasi ko'cha chiroqlari monokristalli quyosh paneli bilan barchasi birida
Yuqori quvvatli lityum batareya va yuqori konversiya tezligi mono quyosh paneli
100 Vt quyoshli ko'cha chiroqi-54Ah yuqori quvvatli 12,8V lityum-temir fosfat akkumulyatoriga o'rnatilgan bo'lib, xavfsizlikni, kuchli termal barqarorlikni, suiiste'mollikka chidamlilikni, yashil, zaharli bo'lmagan, ifloslantirmaydigan- , yuqori oqim darajasi va 2000 aylanish muddati. Quyosh paneli premium 18V va 100 Vatt monokristalli panel bo'lib, 6-8 soat ichida to'liq zaryadlashni ta'minlaydi, 4 dan ortiq tungi yorug'lik vaqtini ta'minlaydi.
Light Sensor (Dusk To Dawn), PIR Motion Sensor
Built-in light sensor and sensitive motion sensor. Solar street lights come on at dusk, automatically turn off and charge at dawn. When motion is detected, the solar motion sensor light would be brighter, and then becomes dim again if people or car out of the detected area.
Super Bright Solar Street Lights
Use SMD 5050 superior quality LED light for bright illumination, the brightness is several times higher than traditional light bulbs, and you can save up to 80 percent electricity(0 electricity fee).
Oson o'rnatish, simga ehtiyoj yo'q
Our solar powered street lamp can be mounted on pole that in direct sunlight for charging. No wiring needed. Recommended pole diameter is 1.67-2.36 inch, and the installation height is recommended to be 8-12m.
Uch yillik Kafolat
50 000 soatdan ortiq xizmat qilish muddatiga ega quyoshli ko'cha chiroqlari armaturangizni tez-tez almashtirish zaruratini yo'q qiladi. Biz barcha mijozlarga 3 yillik kafolat beramiz. Quyosh chiroqlarining tashqi makonda harakatlanishi bilan bog'liq sifat muammosi bo'lsa, biz bilan bog'laning.
| Model | BW-ISL01-100W |
| Yorug'lik oqimi | 9800 - 11000LM |
| LED chipi | SMD 5050 (Yuqori samaradorlik) |
| MONO quyosh paneli | 18V/100WP |
| LiFePO4 lityum batareyasi | 12,8V/54,000mA/soat |
| Rang harorati | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K moslashtirilgan |
| Rangni ko'rsatish indeksi | Ra>70 |
| IP reytingi | IP 65 |
| Sensor masofasi | <> |
| Zaryadlash vaqti | 6-8 soat |
| Ish vaqti | 3-5 yomg'irli kun |
| Tana materiallari | alyuminiy |
| Mahsulot hajmi | 160040032 mm |
| Sof og'irlik | 20 kg |
| Tavsiya etilgan balandlik | 8-12M |
| Qutb diametri | Ø60-70mm |
| Tavsiya etilgan qutb oralig'i | 25-35M |
| Ishlash harorati | 0 daraja - plyus 60 daraja |
| Chiqarish harorati | -20 daraja - ortiqcha 60 daraja |
| Kafolat | 3 yil |
| Sertifikat | Idoralar, RoHs, IP65 |
| Ilovalar | Ko‘cha yoritgichlari, hudud yoritgichlari, xavfsizlik yoritgichlari, to‘xtash joylari,-tormoz yo‘llari va boshqalar. |
Image LiFePO4 batareya lyumenli yuqori yorqinlikdagi quyosh energiyasi ko'cha chiroqlari monokristalli quyosh paneli bilan barchasi birida


TSS:
1-savol. Chiroq uchun namuna buyurtmasini olsam bo'ladimi?
Javob: Ha, sifatni sinash va tekshirish uchun namuna buyurtmasini qabul qilamiz. Aralash namunalar qabul qilinadi.
2-savol. Yetkazib berish vaqti haqida nima deyish mumkin?
Javob: Namuna 5-7 kun, ommaviy ishlab chiqarish vaqti 2-3 hafta kerak.
Q3. Sizda LED yorug'lik buyurtmasi uchun MOQ chegarasi bormi?
Javob: Kam MOQ, namunani tekshirish uchun 1 dona mavjud
4-savol. Tovarlarni qanday jo'natish mumkin va u qancha vaqt oladi?
Javob: Biz odatda DHL, UPS, FedEx yoki TNT orqali jo'natamiz. Odatda yetib borish uchun 3-5 kun kerak bo'ladi. Havo va dengiz tashish ham ixtiyoriy.
5-savol. Mening logotipimni LED yorug'lik mahsulotida chop etish mumkinmi?
Javob: Ha. Iltimos, ishlab chiqarishimizdan oldin bizga rasman xabar bering va birinchi navbatda namunamiz asosida dizaynni tasdiqlang.
6-savol: Siz mahsulotlarga kafolat berasizmi?
Javob: Ha, biz mahsulotimizga 3 yil kafolat beramiz.
Issiq teglar: lifepo4 batareya lümenli yuqori yorqinlikdagi quyosh energiyasidan foydalanadigan ko'cha chiroqlari monokristalli quyosh paneli bilan barchasi bitta, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna

