Mahsulotlar

100W LED vaqtinchalik qurilish yoritgichi
1. Alyuminiy quyma to'qimalardan tayyorlangan aniq issiqlik moslamalari.
2. O'rnatish oson.
3. Elektr shnuri bilan.

Mahsulot xususiyatlari:
1. Alyuminiy quyma to'qimalardan tayyorlangan aniq issiqlik moslamalari.
2. O'rnatish oson.
3. Elektr shnuri bilan.
4. Moslashuvchanlik: Ular harakatlanuvchi bo'lgani uchun vaqtinchalik ish chiroqlari favqulodda vaziyatlar, texnik xizmat ko'rsatish, ta'mirlash va yoritish talab qilinadigan qurilish maydonchalari uchun idealdir.
5. Energiyani tejash: energiyani tejash va energiya xarajatlarini tejash uchun an'anaviy lampalarga qaraganda ko'proq energiya tejaydigan LED lampalar vaqtinchalik ish chiroqlari bilan ishlatilishi mumkin.
Spetsifikatsiya
| Quvvat | 100w |
| Yorug'lik oqimi | 13000 lm |
| O'zgartirish | HPS 300 Vt |
| Nur manbai | SMD LED |
| Yorug'lik samaradorligi | 130lm/Vt |
| Ishlash harorati | -40 dan +45 darajagacha |
| CCT | 2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW |
| CRI | 80+ |
| Hayot muddati | 25 daraja haroratda 50,{1}} soat |
| Kuchlanishi | 100-277VAC/50-60Gts 200-480VAC/50-60Gts mavjud |
| Haydovchi | Ichki quvvat manbai |
| Nur burchagi | 360 daraja |
| Qopqoq | Shaffof, mat, linzalar mavjud |
| Chiroq bazasi | Kanca o'rnatish |
| PF | >0.95 |
| Kafolat | 3/5 yil |
Tafsilotli rasmlar:



Ilova

Issiq teglar: 100w led vaqtinchalik qurilish yoritgichi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna

