Eng yaxshi LED stadion chiroqlari

Agar sizda katta maysazor, to'xtash joyi, stadion yoki boshqa shunga o'xshash hudud bo'lsa, siz xuddi shunday yorqin chiroqlarni qidirib topishingiz mumkin. Kechasi hamma narsa ko'rinadigan bo'lishiga ishonch hosil qilish uchun bunday kuchli yoritish juda muhimdir. Agar siz shunga o'xshash narsani qidirayotgan bo'lsangiz, quyida sanab o'tilgan, quyidagi mezonlarga ko'ra tanlangan eng yaxshi LED stadion chiroqlaridan birini tanlash haqida o'ylab ko'ring:
Chiqish quvvati: Agar siz ularni stadion yoki o'yin maydoniga o'rnatayotgan bo'lsangiz, LED chiroqlaringiz juda kuchli bo'lishini xohlaysiz. 600 vatt quvvatga ega bo'lgan LED yorug'lik chiqishi 300 vatt quvvatga ega bo'lganidan sezilarli darajada kuchliroq bo'lganligi sababli, chiqish quvvatini tekshirish tavsiya etiladi.
Yorqinlik chiqishi: Chiqish quvvatiga qo'shimcha ravishda, siz LED stadion yoritgichining qanchalik yaxshi ishlashini ko'rish uchun yorug'lik chiqish reytingini ham ko'rishingiz mumkin. 20000, 40000 va hatto 50000 lumen kabi reytinglar bir xil bo'lib, eng yuqori reyting 50000 lumen eng yorqin chiqishni taklif qiladi.
Rang harorati: Bu sizning LED stadion yoritgichingiz qanchalik yaxshi ishlashiga ta'sir qilmasa ham, hamma narsa qanday ko'rinishiga ta'sir qiladi. Buning sababi, stadionlar kabi sozlamalarda etarli ko'rinishga ega bo'lish haqida gap ketganda, 6000K LED stadion yoritgichi 4000K rang haroratidan yaxshiroq ko'rinadigan sovuq oq rangga ega bo'ladi.
Eng yaxshi LED stadion yoritgichlarini tanlashda, o'ylash va yodda tutish kerak bo'lgan boshqa ko'plab narsalar mavjud. Ushbu ro'yxatning oxiriga kelib, siz idealni tanlashingiz kerak, chunki biz stadionning turli LED chiroqlari bo'yicha muhim savollarni ham taqdim etdik.
Eng yaxshi LED stadion chiroqlari bo'yicha savollar
1. LED stadion chiroqlarini qayerga o'rnatish kerak?
Bunday kuchli chiroqlarni qo'llashda ularni balandlikda qo'yish qat'iy tavsiya etiladi, chunki ular stadionlar kabi ulkan joylarni yoritish uchun mo'ljallangan. Xuddi shu maqsadda baland ustunlardan foydalaning yoki LED stadion chiroqlarini baland bino ustiga o'rnating.
2. LED stadion yoritgichlari burchakda sozlanishi mumkinmi?
Bozorda yorug'lik burchagini o'zgartirishga imkon beruvchi ichki sariqlarga ega ko'plab LED stadion chiroqlari mavjud. Ushbu bo'yinturuq bilan ushbu LED stadion chiroqlari to'g'ri yoritish uchun yuqoriga yoki pastga yo'naltirilishi mumkin.
3. LED stadion chiroqlari qanday quvvatlanadi?
LED stadion chiroqlarining aksariyati AC rozetkasi orqali tarmoq quvvati bilan ta'minlangan bo'lsa-da, ba'zi LED stadion chiroqlarida quyosh panellari ham bo'lishi mumkin. Ushbu quyosh panellari LED stadion chiroqlarini elektr energiyasiga tayanmasdan istalgan joyda o'rnatishga imkon beradi.
Stadionning LED yoritgichi 1200 Vt
Xususiyatlari:
● LED stadion yoritgichi yaxshi issiqlik tarqalishi, siqish va aşınmaya bardoshli yuqori sifatli alyuminiy korpusdan foydalanadi, rangi hech qachon o'chmaydi.
● Tashish uchun og'ir emas, professional optik dizayn, O'rnatish va ishlatish oson, xavfsiz va ishonchli.
Juda uzoq umr ko'rish chiroq chastotasini, yuqori issiqlik o'tkazuvchanligini, past issiqlik hosil bo'lishini kamaytiradi va idealga erishish uchun issiqlikka zarar yetkazmaydi.
displey yoritgichi.
● Kam quvvat iste'moli, energiya va texnik xizmat ko'rsatish xarajatlarini eng yaxshi tarzda tejash imkonini beradi. An'anaviy yoritish moslamalari bilan taqqoslaganda, 80 foizga ko'proq energiya tejash mumkin.
● 5000-soat tuz purkash sinovi uchun korroziyaga ajoyib qarshilik, 5 yil kafolat.
Spetsifikatsiya:
| Element NO. | BW-SD4 |
| Kirish kuchlanishi | AC85-265V,400V |
| Vatt | 1200W |
| Yorug'lik oqimi | 180,000 Lumen |
| Yorug'lik samaradorligi | 150LM/Vt |
| Lihgt manbasi/ LED miqdori | Philips SMD 3030/ 360 dona |
| CCT | 2700K/ 4000K/ 5000K/ 5700K/ 6500K |
| Nur burchagi | 30 daraja / 60 daraja / 90 daraja |
| Quvvat omili | >0.95 |
| Dimmable Sensor imkoniyatlari | Non-dimmable / 0-10V Dimmable/DALI |
| IP reytingi | IP66 |
| CRI | >70 |
| Ishlash harorati / namlik | -45 dan ortiqcha 50 ° C / @Ta=25 ° C gacha |
| Kafolat | 5 yil Kafolat |
| Nominal xizmat muddati | 50,000 ortiqcha soat |





