Mahsulotlar
12V RGBW LED chiziqli chiroqlar IP65
- Oson o'rnatish uchun o'z drayveri bilan birga keladi
- Har qanday o'lcham va bo'shliqqa mos ravishda kesilishi mumkin
- Energiyani tejaydigan va tejamkor
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish

Xususiyatlari:
1.Bu LED tasmasi gibrid oq va rangni o'zgartiruvchi LED chiplari bilan jihozlangan bo'lib, ikkala yorug'lik effekti kerak bo'lganda ideal.
2.Bizning RGBW LED Stripimiz alohida RGB va Oq chiplar bilan solishtirganda eng so'nggi o'rnatilgan LEDga ega. Bir metrga 60 ta RGBW LEDdan iborat. LEDlar oq rangli tenglikni (bosilgan elektron plata) o'rnatilgan. Bizning RGBW chiziqli chiroqlarimiz oson o'rnatish uchun 3M o'z-o'zidan yopishtiruvchi tayanchga ega.
Spetsifikatsiya
| Kirish kuchlanishi | 12 V doimiy oqim |
|---|---|
| Dimmable | Ha |
| Rang | Turli xil, ishlatiladigan kontrollerga bog'liq. |
| Nur burchagi | 120 daraja |
| Kabel uzunligi | 300 mm |
| Suv o'tkazmaydigan reyting | IP65 |
| Kengligi | 12 mm |
| Qalinligi | 3 mm |
| Kafolat | 5 yil |
Ko'proq rasmlar




Ilovalar

Issiq teglar: 12v rgbw led chiziqli chiroqlar ip65, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin









