Mahsulotlar
Atrof yorug'lik chizig'i
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda atrof-muhit yoritgichlarining eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biridir. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
1. Ambient Lighting Strip har qanday makonda yoqimli va jozibali muhit yaratishga qodir, shuning uchun kayfiyatning umumiy yaxshilanishiga hissa qo'shadi.
2. Yoqimli va dam olish uchun qulay muhit yaratish uchun Atrof-muhit yoritgichi tomonidan ishlab chiqarilgan yumshoq yorug'likdan foydalaning.
3. Yorqinlik va rang tanlashni o'zgartirishingiz qulayligi tufayli siz yorug'likni har qanday vaziyat yoki kayfiyatga moslashtirish imkoniyatiga egasiz.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | Bir metrga 10 Vt |
| IP reytingi | IP40 yoki IP65 suv o'tkazmaydigan |
| Kirish kuchlanishi | 85-265V yoki 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Yorug'lik samaradorligi | 110-1201m/W |
| Ishlash harorati | -20C" 50C |
| Hajmi | 5000 * 5 mm, kengligi 5 mm |
| Rang harorati (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, Qizil, Moviy, Yashil, Sariq |
| LED | 240 dona 2835 LED, Epistar va Samsung |
| Material | PVX + LED |
| Kafolat | 5 yil |
| Nazorat | Masofadan boshqarish pulti |
Batafsil tasvirlar:




Foydalanish:



Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: atrof-muhit yoritish chizig'i, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna












