Mahsulotlar
Cri 90 Led Strip Light
1.SMD2835 yuqori quvvatli, 90-95 CRI led chip
2.FPC oq rangda, har oltita LED yoki uchta LEDni kesish mumkin
3.Three-untsiya mis, yuqori sifatli PCB qalinligi
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish

Xususiyatlari:
1.SMD2835 yuqori quvvatli, 90-95 CRI led chip
2.FPC oq rangda, har oltita LED yoki uchta LEDni kesish mumkin
3.Three-untsiya mis, yuqori sifatli PCB qalinligi
4.DC24V doimiy kuchlanish bilan ishlaydi
5.Quvvat qilish uchun ikkala uchida 20awg 2pinli yalang'och simlar mavjud.
Spetsifikatsiya
| Model raqami | professional-cri 95 2835 |
| Led turi | SMD2835 |
| Ishlash kuchlanishi | DC24V/12V |
| Ranglar | 2700K 3000K 4000K 6000K... |
| Led miqdori | 60leds/m.120led/m.140led/m |
| PCB qalinligi | 3 untsiya |
| Yuqori Cri | 95 |
| Quvvat | 12W/m.14W/m. |
| IP darajasi | IP20 65 67 68 |
Ko'proq rasmlar




Ilovalar

Issiq teglar: cri 90 led chiziqli yorug'lik, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
Keyingi2:
12V moslashuvchan LED chiziqli chiroqlar
So'rov yuborish










