Mahsulotlar
Yuqori yorug'likli SMD LED o'sishi chiplari
Quvvat diapazoni: {0}}.2 Vt, 0,5 Vt, 1 Vt, 1,5 Vt, 2 Vt quvvat sarfi mavjud.
Oldinga kuchlanish: 3V, 6V, 9V, 18V, 36V.
Oldinga oqim: 30mA, 60mA, 100mA, 150mA, 350mA.
Rangni ko'rsatish indeksi: Ra80, Ra90, Ra95, Ra98, 99Ra.
Yuqori yorug'lik samaradorligi: 220LM / Vt mavjud.
yuqori yorug'likli SMD LED chiplari o'sadi

Texnik xususiyatlari:
Xususiyat:
1. Kam energiya sarfi
2. Uzoq umr - mustahkam sifat ishonchliligi
3. Lenta va g'altakda mavjud
4. RoHSga mos keladi
5. Barcha SMT yig'ish usullari uchun javob beradi
6. Keng ko'rish burchagi
7. 99,9 foiz sof oltin sim
| Rang harorati (CCT) | 6000K (kunduzi ogohlantirish) |
| Kirish kuchlanishi (V) | 5-8V |
| Kafolat (yil) | 3-Yil |
| Turi | SMD LED |
| Yoritish yechimlari xizmati | Yoritish va sxemalar dizayni |
| Chiqaruvchi rang | Tabiiy oq |
| Yorug'lik intensivligi | 15000-20000mcd |
| Yorug'lik oqimi (lm) | 50-75lm |
| Optik zaiflashuv (foiz) | 2 |
| Quvvat | {0}}.06 Vt, 0,1 Vt, Boshqa, 0,5 Vt |
| Rang harorati | 6000-6500K |
| Mahsulot nomi | SMD LED o'sadigan chiplar |
| Kuchlanishi | 3.0-3.4V |
| Hozirgi | 150mA |
| Chip brendi | Epitsar Sanan |
| Yagona rang | Oq super yorqin 6000K-6500K |
| OEM | Ha |
| Hayot davomiyligi | 50000H |
| Rang | Issiq oq, tabiiy oq, sovuq oq |
| Sertifikatlash | CE/Rohs |
Ko'proq rasmlar:










TSS:
1. biz kimmiz?
Biz Xitoyning Guangdong shahrida joylashganmiz, 2011 yildan boshlab ichki bozorga (50.00 foiz), Shimoliy Amerikaga (16.67 foiz), Shimoliy Yevropaga (8.33 foiz), Sharqiy Yevropaga (8.33 foiz), Sharqiy Osiyoga sotamiz. (5,56 foiz), Janubi-Sharqiy Osiyo (4,44 foiz), Janubiy Amerika (2,78 foiz), Afrika (1,67 foiz), Yaqin Sharq (1,11 foiz), Janubiy Osiyo (1,11 foiz). Ofisimizda jami 101-200 kishi bor.
2. sifatga qanday kafolat bera olamiz?
Ommaviy ishlab chiqarishdan oldin har doim oldindan ishlab chiqarish namunasi;
Yuk tashishdan oldin har doim yakuniy tekshirish;
3. bizdan nimani sotib olishingiz mumkin?
LED o'sadigan chiplar, LED o'sadigan chiroqlar
4. Nima uchun boshqa etkazib beruvchilardan emas, bizdan xarid qilishingiz kerak?
2016-yilda Xitoy Qishloq xoʻjaligi fanlari akademiyasining Atrof-muhit va barqaror rivojlanish institutining strategik hamkori. Shoʻba tadqiqot uyi, Janubiy Xitoy qishloq xoʻjaligi universitetida “Oʻsimlik zavodi” loyihasi boʻyicha yetkazib beruvchi etib tayinlangan.
5. qanday xizmatlarni taqdim eta olamiz?
Qabul qilingan yetkazib berish shartlari: FOB, CFR, CIF, EXW, FAS, CIP, FCA, CPT, DEQ, DDP, DDU, Ekspress yetkazib berish, DAF, DES;
Qabul qilingan to'lov valyutasi: USD, EUR, JPY, CAD, AUD, HKD, GBP, CNY, CHF;
Qabul qilingan to'lov turi: T/T, L/C, D/PD/A, MoneyGram, Kredit karta, PayPal, Western Union, Naqd pul, Escrow;
So'zlashadigan tillar: ingliz, xitoy, ispan, yapon, portugal, nemis, arab, frantsuz, rus, koreys, hind, italyan
Issiq teglar: yuqori yorug'likli smd led o'sadigan chiplar, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna








