Mahsulotlar
Kam quvvatli tashqi IP65 24V LED tasma
●High CRI:RA> 80/90
●80-1201m/W
●Nurlanish burchagi 180

Hovli yoki pastki zinapoyalar uchun ajoyib variant tashqi amber LED chiziqli yoritgichdir. Kichkina oyoq izi bilan yoritish zarur bo'lgan boshqa tashqi foydalanish uchun hovlilar, zinapoyalar, hovlilar, sayrlar va landshaftlar kiradi. Birgalikda LED chiziqli kanallar unga tartibli qoplama beradi va uni yanada professional qiladi. U butunlay xiralashgan bo'lishi mumkin.
Xususiyatlari
Tashqi suv o'tkazmaydigan, IP65.
32,8 fut, 10- metr yugurish uzunligi.
Oqim boshqariladi, uzoq muddatli o'rnatish uchun oson va faqat bir uchidan quvvatlanadi.
Amber, 2400K yorug'lik.
Yuqori CRI: 90+
Past chiqish. 621 lumen/metr.
To'g'ri rang mustahkamligi uchun bitta quti tanlash. SDCM 3-qadamida.
24V DC, to'liq dimlangan.
Spetsifikatsiya
| Kirish kuchlanishi: | 24V DC |
| Kirish oqimi: | 2917 mA |
| Rang harorati: | 2400K |
| CRI: | 90+ |
| Uzunlik: | 10 m (32,8 fut) g'altak |
| LED zichligi: | 60 LED/m |
| Yorqinlik | 621 lm/m=189 lm/fut |
| Vatt: | 7 Vt/m=2,13 Vt/ft |
| Samaradorlik: | 88,71 lm/w |
| Nur burchagi: | 120 daraja |
Ko'proq rasmlar



Issiq teglar: kam quvvatli tashqi ip{0}}v led strip, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna










