Mahsulotlar
Led oziq-ovqat yangi go'sht yo'l chiroqlari
1. Qora, oq ranglarda mavjud
2. Optimal issiqlik boshqaruvi uchun quyma alyuminiy issiqlik moslamasi
3.Oq va qora ranglarda mavjud
4.Spot, Flood va Wide Flood optik variantlari
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish

Xususiyatlari:
1. Qora, oq ranglarda mavjud
2. Optimal issiqlik boshqaruvi uchun quyma alyuminiy issiqlik moslamasi
3.Oq va qora ranglarda mavjud
4.Spot, Flood va Wide Flood optik variantlari
5. Integratsiyalashgan 2-sinf haydovchisi
6.Quruq va nam joylar
7.Dimmable /TRIAC /0-10 / Dali dimmable
Texnik xususiyatlari
| Quvvat | 30W |
| Hajmi (L * D * H) | D95 H145 mm |
| Lumenlar | 3000lm (±200) |
| LED chipi | Fuqaro COB / CREE COB / Epistar |
| CRI | >90Ra or >80Ra |
| KKT | 2400K (nonvoyxona) 2700K 3000K 4000K 5000K Pushti (goʻsht) |
| Tugatish | variant uchun oq qora qoplama |
| Nur burchagi | 24 daraja, 38 daraja |
| Adapter | 2 sim / Xavfsizlik 3 sim / Yevropa standarti 3 fazali 4 sim |
| Uy-joy | Alyuminiy plyus reflektor |
| Hayot davomiyligi | 50000 soat |
Ko'proq rasmlar



Ilovalar:
.
Issiq teglar: led oziq-ovqat yangi go'shtli yo'l chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
Keyingi2:
Pushti rangdagi oziq-ovqat treklari
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin
-
CCT sozlanishi LED yo'l chiroqlariko'proq ko'rish> -
Kiyim do'konlari uchun LED yo'l chiroqlariko'proq ko'rish> -
Pushti rangdagi oziq-ovqat treklariko'proq ko'rish> -
30 Vt pushti rangli LED yo'l yoritgichiko'proq ko'rish> -
40W Cob Led Spot Track Lightko'proq ko'rish> -
Sozlanishi mumkin bo'lgan zamonaviy yo'l yoritgichiko'proq ko'rish>










