Mahsulotlar
Poyafzal do'koni uchun LED yo'l chirog'i
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda poyafzal do'koni uchun led yo'l chiroqlarining eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biridir. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
1. Yuqori{1}}sifatli LED yo‘l lampalarimiz poyabzal displeyini yoritadi, bu sizga o‘z buyumlaringizni eng qulay yorug‘likda namoyish qilish imkonini beradi.
2. Energiya iste'moli jihatidan samarali bo'lgan LED yo'l lampalarimizdan foydalanib, siz poyabzal do'koningizni yanada zamonaviy va jonli ko'rsatishingiz mumkin.
3. LED yo‘l lampalarimizning yuqori yorqinligi va rang-barangligi mahsulotingizni xarid qilishdan manfaatdor bo‘lgan mijozlar sonini ko‘paytirish va uning vizual jozibadorligini oshirish imkonini beradi.
spetsifikatsiya:
| Quvvat | 10W 12W 15W |
| Kirish kuchlanishi | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K |
| Uy-joy | Qora yoki oq mavjud |
| LED chipi | 10W 12W 15W 20W LED COB |
| Hayot muddati | 5000 |
| Yorug'lik samaradorligi | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Ha |
| Ilova | Turar joy / ofis / Muzey / Galereya / Chakana savdo do'koni / ko'rgazma zal |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil tasvirlar:



foydalanish:


Oyoq kiyimingiz displeyini zamonaviy{0}}LED yo‘l chiroqlari bilan yoritib turing, bu esa har bir juft poyabzalning o‘ziga xos xususiyatlariga e’tibor qaratadi va mijozlarni o‘ziga jalb qiladi.
Biz haqimizda:


Yashash joyingizning atmosferasini zamonaviy va zamonaviy uslubga ega bo'lgan YANGI mo'ljallangan ichki yo'l yoritgichimiz bilan o'zgartiring.
qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: poyabzal do'koni uchun led yo'l chiroq, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Kiyim do'konlari uchun LED yo'l chiroqlariko'proq ko'rish> -
Supermarket uchun 40 Vt Spot chiroqko'proq ko'rish> -
40W LED yangi go'sht yo'l chiroqiko'proq ko'rish> -
Magnit LED yo'l yoritgichiko'proq ko'rish> -
LED trek chirog'i miltillamaydiko'proq ko'rish> -
Vitrini bezash uchun trek yoritgichiko'proq ko'rish>












