Mahsulotlar
1 fut X 4 fut LED paneli 120V dimlangan LED yoritgichli panel yoritgichi
• Alyuminiy ramka choksiz payvandlash aloqasi, yorug'lik{0}}oqishining oldini oladi.
• Yorug'lik bir tekis taqsimlanadi, yuqori yorqinlik, porlashga qarshi-.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda 1ft x 4ft LED panelli 120v dimlangan yorug'lik yoritgichli panel yoritgichining eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.

Mahsulot tavsifi
• Ofislar va omborxonalar uchun javob beradi.
• 50 000 soatlik umrga ega.
• Xavfsiz teginish va issiqlik tarqalishi.
• Nam va quruq muhitlar uchun ideal.
| Kuchlanishi | 100-277V AC |
| Vatt | Sozlanishi (25/30/36 Vt) |
| Hozirgi | 0.4A |
| Rang harorati | 3500K, 4100K, 5000K sozlanishi |
| Rangni kesish | Oq |
| Yorug'lik oqimi | 5000 lm |
| IP reytingi | IP20 (faqat bino ichida foydalanish) |
| Renderlash indeksi | >80 |
| Dimmable | Ha |
| O'lchamlari | 1213 x 298 x 8,2 mm (47,75 x 11,75 x 0,3 dyuym) |
Batafsil ma'lumot



Ilova


Issiq teglar: 1ft x 4ft led paneli 120v dimlangan yoritgichli yoritgichli panel yoritgichi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Shift uchun panel chiroqlariko'proq ko'rish> -
Sterilizatsiya panelidagi yangi chiroqko'proq ko'rish> -
Yuzaki o'rnatilgan Led tekis paneliko'proq ko'rish> -
Skytile Led tekis panelli chiroqko'proq ko'rish> -
Kvadrat dumaloq oq LED panelli chiroq 24 Vtko'proq ko'rish> -
Ofis uchun orqadan yoritilgan shift yoritgichiko'proq ko'rish>









