Mahsulotlar
2 fut X 2 fut o'lchamdagi LED panel yoritgichi
• Alyuminiy ramka: led panel chiroq 6063 alyuminiydan foydalanadi, sirt harorati purkagich oq tutqich.
• Lightman led panel yoritgichi yuqori sifatli PS diffuzeridan foydalanadi, yorug'lik teng ravishda tarqaladi va yorug'lik yorqin va yumshoq bo'lib, uni qulay his qiladi.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda 2 fut x 2 fut o'lchamdagi yorug'lik chiroqlarini ishlab chiqaruvchi va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.

Mahsulot tavsifi
qalinligi yarim dyuymdan kam boʻlgan ultra-yupqa, past-profil panel.
porlashni oldini oluvchi ustun reflektorga ega.
lyuminestsent lampochkaning mos o'rnini bosuvchi vositadir.
Uni xiralashtirish uchun 0-10 voltli dimmerdan foydalanish mumkin.
Armatura yon tomonlarida-yorug'lik bilan o'rnatilgan. yorug'likni bir tekis va miltillashsiz taqsimlaydi.
| Vatt | 45W |
| Rang harorati | 4000K (Tabiiy oq) |
| Rangni kesish | Oq |
| Yorug'lik oqimi | 4500 lm |
| IP reytingi | IP20 (faqat ichki makon uchun) |
| Renderlash indeksi | >80 |
| Dimmable | Ha |
| O'lchamlari | 604 x 604 x 10 mm (23,75 x 23,75 x 0,4 dyuym) |
Batafsil




Ilova

Issiq teglar: 2 fut x 2 fut o'lchamdagi LED panelli yorug'lik, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Shiftdagi yorug'lik panellari yorug'ligiko'proq ko'rish> -
Shift uchun panel chiroqlariko'proq ko'rish> -
Dimmable o'rnatilgan LED kvadrat tekis panelko'proq ko'rish> -
Shiftdagi yorug'lik panellari bulutlarko'proq ko'rish> -
20w Led tekis panelli armaturako'proq ko'rish> -
Led yassi LED panellari o'rnatilgan chiroqlarko'proq ko'rish>










