Mahsulotlar
Mahsulotni tanishtirish
Mahsulot xususiyatlari:
1
2
3
Shikastlanish:
| Kuch | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Rang harorati (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Chiroq yorqin samaradorlik (lm / w) | 120lm / w |
| Rangni ko'rsatish indeksi (RA) | 80-83ra yoki 95-98ra |
| Dimmerni qo'llab-quvvatlash | TRIAC DIMMMUMUL yoki 0-10V DIMMmuly |
| LED chipi | Smd2835, epistar, Samsung, Osram |
| Material | Alyuminiy + kompyuter qopqog'i |
| Umr bo'yi (soat) | 50000 |
| Ramka qoplami | Oq |
| Kirish kuchlanishi (v) | 85-265V yoki 12v dc, 24V DC |
| Kesish hajmi | 68 mm 280mm |
| Tashqi diametr | 85-300 mm |
| Pf | >0.90 |
To'liq rasmlar:





Foydalanish:

LED LED paneli yashash xonalarida, mehmonxona zallarida, konferentsxonalar, kasalxonalar, maktablar, idoralar va boshqalarda keng qo'llaniladi
Biz haqimizda:


Qadoqlash va etkazib berish:

Issiq teglar: Dumaloq sheale engil, Xitoy, etkazib beruvchilar, zavod, sotib olish, narx, arzon, arzon, sotuv uchun, bepul namuna
Keyingi2:
Kvadrat yassi paneli chiroq
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin












