Mahsulotlar
Kvadrat yassi paneli chiroq
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish
Mahsulot xususiyatlari:
1. Kvadrat yassi paneli yorug'lik va deyarli biron bir joyga siljitadigan yumshoq va zamonaviy dizayn xususiyatlari mavjud.
2
3
Shikastlanish:
| LED chipi | Epistar / smd2835 |
| IP reytingi | IP44 |
| Kirish kuchlanishi | 85-265V, 100-277V AC |
| Jovar | >Kichraytirmoq |
| Yorqin samaradorlik | 110-120m / w |
| Pf | >0.95 |
| Kuch | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| O'lcham | 30 * 30/30 * 60/62 * 60/62 * 62/30 * 120 * 120CM |
| Rang harorati (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Dimmerni qo'llab-quvvatlash | TRIAC DIMMMUMUL yoki 0-10V DIMMmuly |
| Material | Alyuminiy + pmma |
| Nurli burchak | 120 daraja |
| Umrbod | 50000 soat |
| Kafolat | 5 yil |
| Ramka qoplami | Oq va kumush |
| Sertifikatlangan | TUV, CE, RHS |
To'liq rasmlar:





Foydalanish:

Biz haqimizda:


Qadoqlash va etkazib berish:

Issiq teglar: Kvadrat yassi paneli, Xitoy, etkazib beruvchilar, zavod, sotib olish, sotib olish, narx, arzon, arzon, sotuv uchun, bepul namuna
Oldingi:
Dumaloq shean nuri
Keyingi2:
Rgbw 60×60 LED panelli yorug'lik
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin












