Mahsulotlar
Ring shaklidagi-Yuza o'rnatish nuri
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda halqa shaklidagi sirtga o'rnatilgan yorug'lik-ning eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biridir. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Mahsulot xususiyati:
1. Halqa shaklidagi{1}}yer yuzasiga o‘rnatiladigan chiroq zamonaviy dizayni tufayli har qanday xonaga nafis qo‘shimcha bo‘ladi.
2. Ushbu qandilning issiq va hatto yorug'ligi hammani uyda his qilish uchun kerak bo'lgan narsadir.
3. Ushbu halqa shaklidagi{1}}yuzaga o'rnatiladigan chiroq yorug'lik sifatini yo'qotmasdan quvvat sarfini kamaytirishga yordam beruvchi energiyani tejovchi LED texnologiyasidan- foydalanadi.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W |
| Rang harorati (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Chiroqning yorug'lik samaradorligi (lm/w) | 120lm/Vt |
| Rangni ko'rsatish indeksi (Ra) | 80-83Ra yoki 95-98Ra |
| Dimmerni qo'llab-quvvatlang | Triak dimlangan yoki 0-10V dimlangan |
| LED chipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Alyuminiy + kompyuter qopqog'i |
| Yaroqlilik muddati (soat) | 50000 |
| Ramka qopqog'i | Oq |
| Kirish kuchlanishi (V) | 85-265V YOKI 12V doimiy, 24V doimiy |
| Kesish o'lchami | 68 mm dan 280 mm gacha |
| Tashqi diametri | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Batafsil tasvirlar:





Foydalanish:

Doira boshli paneli yashash xonalarida, mehmonxona zallarida, konferentsiya xonalarida, shifoxonalarda, maktablarda, ofislarda va hokazolarda keng qo'llaniladi.
Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: halqa-shaklidagi sirt o'rnatish chiroqi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
2 fut X 4 fut tekis panelli LEDko'proq ko'rish> -
2x2 ship panjara chiroqlariko'proq ko'rish> -
Led shift chiroqlari tekis paneliko'proq ko'rish> -
12 Vt sirtga o'rnatilgan LED ship paneli yoritgichiko'proq ko'rish> -
IP44 RGB LED panel yoritgichiko'proq ko'rish> -
Rgbw 60×60 48W LED panel yoritgichiko'proq ko'rish>












