Mahsulotlar
Ring oq dimlangan panel chiroq
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda halqali oq dimlangan panel chiroqni eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Mahsulot xususiyati:
1. Bir vaqtning o'zida ham zamonaviy, ham zamonaviy uslubga ega bo'lgan Ring White Dimmable Panel Chiroq qo'shilishi bilan har qanday hududga nafislik qo'shilishi mumkin.
2. Kichraytiruvchi funksiyaga ega boʻlgani uchun bu yorugʻlik sizga yorqinlikni oʻzgartirish va ular moʻljallangan har qanday hodisa uchun ideal muhit yaratish imkoniyatini beradi.
3. Ring White Dimmable Panel Chiroq-tejamkor chiroq boʻlib, uzoq vaqt xizmat qiladi va yorugʻlikni barqaror, miltillovchi-siz va koʻzlarga oson taʼminlaydi.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | 3W/5W/7W/9W |
| Rang harorati (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Chiroqning yorug'lik samaradorligi (lm/w) | 120lm/Vt |
| Rangni ko'rsatish indeksi (Ra) | 80-83Ra yoki 95-98Ra |
| Dimmerni qo'llab-quvvatlang | Triak dimlangan yoki 0-10V dimlangan |
| LED chipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Alyuminiy + kompyuter qopqog'i |
| Yaroqlilik muddati (soat) | 50000 |
| Ramka qopqog'i | Oq |
| Kirish kuchlanishi (V) | 85-265V YOKI 12V doimiy, 24V doimiy |
| Kesish o'lchami | 68 mm dan 280 mm gacha |
| Tashqi diametri | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Batafsil rasmlar:





Foydalanish:

Yumaloq LED panelli yoritgichning nozik dizayni va yumshoq porlashi bilan interyeringizning estetikasini yaxshilang, mehmondo'st va jozibali muhit yarating.
Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: halqali oq dimlangan panel chiroq, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
15 vattli kvadrat Led shift yoritgichiko'proq ko'rish> -
2 X 4 ship yoritgichlariko'proq ko'rish> -
Dimmable o'rnatilgan LED kvadrat tekis panelko'proq ko'rish> -
LED yoritgichli panelli armaturako'proq ko'rish> -
Rangni o'zgartiruvchi LED shift chiroqiko'proq ko'rish> -
Sleek Square Flush{0}}mount Lightko'proq ko'rish>












