Mahsulotlar
Ultra yupqa ramkasiz LED shift paneli
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda ultra yupqa ramkasiz LED shift panelini eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
mahsulot xususiyati:
- Ramkasiz LED shift panelimiz o‘zining juda nozik dizayni bilan har qanday makonga zamonaviy nafislik bag‘ishlaydi.
- Ramkasiz konstruksiya xonaning umumiy estetikasini oshiruvchi beg‘ubor va nafis ko‘rinish hosil qiladi.
- Katta hajmli ramkalar chalg‘imasdan-yorqin va tejamkor yorug‘likdan bahramand bo‘ling, uyingiz yoki ofisingiz muhitini ko‘taring.
Spetsifikatsiya:
| LED chipi | Epistar / SMD2835 |
| IP reytingi | IP44 |
| Kirish kuchlanishi | 85-265V, 100-277V o'zgaruvchan tok |
| CRI | >80Ra |
| Yorug'lik samaradorligi | 110-120lm/Vt |
| PF | >0.95 |
| Quvvat | 18W/36W/40W |
| Hajmi | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Rang harorati (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Dimmerni qo'llab-quvvatlang | Triak dimlangan yoki 0-10V dimlangan |
| Material | Alyuminiy + PMMA |
| Nur burchagi | 120 daraja |
| Hayot muddati | 50000 soat |
| Kafolat | 5 yil |
| Ramka qopqog'i | Oq va kumush |
| Sertifikatlangan | TUV, Idoralar, ROHS |
Batafsil rasmlar:





Foydalanish:

Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: ultra yupqa ramkasiz LED shift paneli, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Led Panel Xitoyko'proq ko'rish> -
Ofis shiftining panel chiroqlariko'proq ko'rish> -
2x4 Led tekis panelli sirt o'rnatishko'proq ko'rish> -
2x2 LED tekis panelli yorug'lik kunduziko'proq ko'rish> -
Kichik 1 × 1 Led tekis panelli yorug'likko'proq ko'rish> -
Minimalist oq LED panel yoritgichiko'proq ko'rish>












