Mahsulotlar
3 CCT sozlanishi RGBW LED yoritgichi
1.Isitish moslamasi yaxshi tarqaladi
2. Variant uchun turli xil qopqoq
3.Kuchli bahor
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish

Mahsulot xususiyati
1. O'chirish, miltillash, strob yoki puls kabi turli xil yorug'lik effektlarini yarating
2. Chidamlilik, xavfsizlik va estetikani ta'minlash uchun alyuminiy, akril yoki polikarbonat kabi yuqori sifatli materiallardan tayyorlangan
3. Smartfon yoki masofadan boshqarish pulti yordamida boshqariladi
4. Ovozli yordamchilar va aqlli uy qurilmalari bilan birlashtirilgan
Texnik xususiyatlari
| Quvvat | 20W/25W/30W |
| Rang harorati (CCT) | RGBW |
| CCT | 3 CCT sozlanishi |
| Chiroqning yorug'lik samaradorligi (lm/w) | 120lm/Vt |
| Rangni ko'rsatish indeksi (Ra) | 80-83Ra yoki 95-98Ra |
| Dimmerni qo'llab-quvvatlang | Triak dimlangan yoki 0-10V dimlangan |
| LED chipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Alyuminiy + kompyuter qopqog'i |
| Yaroqlilik muddati (soat) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Ramka qopqog'i | Oq |
| Kirish kuchlanishi (V) | 85-265V,110-240V YOKI 12V doimiy, 24V doimiy |
| LED haydovchi | Izolyatsiya qilingan va miltillovchisiz |
Ko'proq rasmlar:



Ilova:








Issiq teglar: 3 cct sozlanishi rgbw led pastga yoritgich, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
Keyingi2:
RGBW LED yoritgichi
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin
-
Yong'inga qarshi bo'lmagan LED yoritgichlarko'proq ko'rish> -
Collingwood yoritgichlariko'proq ko'rish> -
Qo'ng'iroq yoritgichlariko'proq ko'rish> -
Zamonaviy oshxona uchun yorug'lik yoritgichiko'proq ko'rish> -
Dafn qilingan dumaloq 18W LED yoritgichlarko'proq ko'rish> -
40 vatt sozlanishi 10 dyuymli LED yoritgichko'proq ko'rish>









