Mahsulotlar

9w Smart Rgbw Bluetooth Led Yoritgichi
1.Isitish moslamasi yaxshi tarqaladi
2. Variant uchun turli xil qopqoq
3.Kuchli bahor
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish

Mahsulot xususiyati
1. O'chirish, miltillash, strob yoki puls kabi turli xil yorug'lik effektlarini yarating
2. Chidamlilik, xavfsizlik va estetikani ta'minlash uchun alyuminiy, akril yoki polikarbonat kabi yuqori sifatli materiallardan tayyorlangan
3. Smartfon yoki masofadan boshqarish pulti yordamida boshqariladi
4. Ovozli yordamchilar va aqlli uy qurilmalari bilan birlashtirilgan
Texnik xususiyatlari
| Yorqinlik | 900-1000 lümen (Oq) |
| Quvvat iste'moli | 9 Vt |
| Nur burchagi | 110º |
| Dimmable | Dimmable |
| Hayot davomiyligi | 50 000 soat |
| O'rnatish | Yassi sirt, bahor kliplari |
| Texnik xususiyatlari | AC220-240V, 50/60Hz |
| Ob-havo reytingi | IP54 (old) IP40 (orqa) |
| Materiallar qurilishi | Alyuminiy bilan qoplangan plastmassa, kompyuter linzalari, oq RAL9016 |
| O'lchamlari | Ø115mmx57 Chiqib ketish 90-95mm |
| Paketli o'lchamlar | 120x120x75mm 1 dona |
Ko'proq rasmlar:



Ilova:








Issiq teglar: 9w smart rgbw bluetooth yoritgichi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
Keyingi2:
3 CCT sozlanishi RGBW LED yoritgichi
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin

