Mahsulotlar

COB dafn yoritgichi
Yuqori quyma alyuminiy, qattiq tuzilish va yaxshiroq issiqlik dispersiyasi
An'anaviy chiroqni o'rnatish va almashtirish oson, texnik xizmat ko'rsatmaydi

Mahsulot tavsifi
1.Bir xil yoritish sharoitida an'anaviy chiroqqa nisbatan 90% gacha energiya tejash.
2.Green va simobsiz ekologik toza, shovqin yo'q, nurda UV va IR yo'q, yuqori PF drayveri mavjud.
3. Yuqori CRI va oqilona yorug'lik taqsimoti yorug'likni yumshoq va bir xil, ko'zlarni himoya qilish uchun miltillovchi holga keltirdi.
4. An'anaviy chiroqqa nisbatan 50,{2}}soat, o'n baravargacha o'ta uzoq umr ko'rish va ko'pgina ilovalarda keng qo'llaniladi.
5.Easy o'rnatish va an'anaviy foydalanish, an'anaviy chiroqni to'g'ridan-to'g'ri almashtirish va past parvarishlash.
Texnik xususiyatlari
| Turi |
chuqurlashtirilgan |
| Nur manbai | LED |
| Shakl | dumaloq |
| Himoya klassi | IP65 |
| Ichki/tashqi foydalanish | yopiq |
| Ilovalar | tijorat |
| Material | alyuminiy |
| Rang | oq, qora |
| Kichraytiriladiganmi? | dimlanishi mumkin |
| Chiroqlar soni | yagona |
| Boshqa xususiyatlar | suv o'tkazmaydigan; suvga chidamli |
| Balandligi | 72 mm (3 dyuym) |
| Quvvat | 40 W |
| Yorug'lik oqimi | 3800 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi (CRI) | 80 birlik, 90 birlik |
Batafsil ma'lumot

















Issiq teglar: Chiziqli chirog'i, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna






