Mahsulotlar
Yupqa LED quti chiroqlari
2. Issiqlik qabul qiluvchi material: quyma alyuminiy qotishmasi.
3. Ish harorati: -20C~+60C.
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish

Xususiyatlari:
1. Kirish kuchlanishi: AC85V-265V.
2. Issiqlik qabul qiluvchi material: quyma alyuminiy qotishmasi.
3. Ish harorati: -20C~+60C.
4. Rang: oq (6000-6500K), issiq oq (3000-3500K).
5. Quvvat: 3W, 4W, 6W, 12W, 18W, 24W.
Texnik ma'lumotlar
| Quvvat | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| KKT | 3000K 4000K 6500K |
| Kuchlanishi | 85-265V |
| Material | alyuminiy |
| Nur manbai | SMD2835 |
| Ilova | Yopiq tijorat uy xo'jaligi |
| Kafolat | 5 yil |
| Energiya zavodi (PF) | 0 dan katta yoki unga teng.9 |
| Ishlash harorati (daraja) | -20~40 daraja |
| Nur burchagi | 120 daraja |
| UGR | <19 |
| Shakl | Dumaloq |
Batafsil ma'lumot

Ilova:
Har qanday shiftni qo'llash uchun juda yaxshi.

Issiq teglar: nozik led konserva chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
Oldingi:
COB dafn yoritgichi
Keyingi2:
Ultra yupqa yoritgich
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin
-
O'rnatilgan oq yorug'lik chiroqlariko'proq ko'rish> -
Yoritgichli chiroq 8wko'proq ko'rish> -
Hammom yoritgichlari IP65ko'proq ko'rish> -
Collingwood Lighting H2 Liteko'proq ko'rish> -
6 dyuymli yupqa Led chuqurlashtirilgan chiroqko'proq ko'rish> -
Sozlanishi mumkin bo'lgan LED chuqurlashtirilgan yoritishko'proq ko'rish>










