Mahsulotlar
1200x600 LED paneli 6000k 2x4 LED tekis paneli
1. Ushbu yoritilgan LED paneli uchun optik PMMA linzalari, yorug'likni bir xilligini yaxshilaydi, sariq bo'lmaydi.
2. Ultra ingichka va o'ta yorqin, engil oqish va miltillovchi yo'q.
3. Yuqori nurli samaradorlik panellari 160 lm / s, kam quvvat sarfi.
4. CCT va Vatt o'zgarishi mumkin, shuningdek favqulodda holat mavjud, stok uchun oson.
5. UGR<19 optional="" for="" 600x1200="" led="">19>
1200x600 LED paneli 6000k 2x4 LED tekis paneli

Mahsulot xususiyatlari:
1. Ushbu yoritilgan LED paneli uchun optik PMMA linzalari, yorug'likni bir xilligini yaxshilaydi, sariq bo'lmaydi.
2. Ultra ingichka va o'ta yorqin, engil oqish va miltillovchi yo'q.
3. Yuqori nurli samaradorlik panellari 160 lm / s, kam quvvat sarfi.
4. CCT va Vatt o'zgarishi mumkin, shuningdek favqulodda holat mavjud, stok uchun oson.
5. UGR< 600x1200="" led="" paneli="" uchun="" 19="" ta="">
Mahsulot xususiyatlari:
1200x600 LED paneli 6000k 2x4 LED tekis paneli
| Kalit so'z | 600x1200 LED paneli |
| Quvvat | 60W 70W |
| PF | 0.9 |
| Hajmi | 600X1200 mm |
| Chiroq nurli oqimi (lm) | 160lm / w |
| Materiallar | Alyuminiy qotishmasi + shishasi |
| Kirish kuchlanishi | 100-240V |
| Balandligi | 30 mm |
| Ra | 80ra yoki 95ra |
| CCT | 3000/4000/6000K |
| Umr (soat) | 50000 |
| Kafolat | 5 yil |
2 x 4 LED tavan chiroqlari uchun ko'proq rasmlar


Ilova:
1. Savdo yoritgichlari, Restoranlar& LED yoritgichli 2x4 chiroqli mehmonxonalar, xarid qilish markazlari.
2.Office Lighting, Chakana savdo& Oziq-ovqat do'konlari, ko'rgazma zallari, aeroportlar.
3. Omborni yoritish, galereyalar, kasalxonalar, omborlar.
4. Super bozor Yoritish, muassasa binolari.

1200x600 LED paneli uchun bizning xizmatimiz:
1. Mahsulotlarimiz yoki narxlarimiz bilan bog'liq sizning so'rovingiz 24 soat ichida javob beradi.
2. Barcha savollaringizga ravon ingliz tilida javob berish uchun yaxshi o'qitilgan va tajribali xodimlar.
3. OEM&amfi; ODM, biz sizga har qanday moslashtirilgan bog'lamalarni ishlab chiqishda va mahsulotga kiritishda sizga yordam beramiz.
4. Distribyutorlar sizning noyob dizayningiz va ba'zi bir zamonaviy modellarimiz uchun taqdim etiladi.
Issiq teglar: 1200x600 led panel 6000k 2x4 led flat panel, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, fabrika, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotish uchun, stokda, bepul namuna
-
LED paneli 300X600mmko'proq ko'rish> -
LED paneli 620X620MMko'proq ko'rish> -
LED Panel 600X600mm CRI>95R URGko'proq ko'rish> -
Orqa yoritilgan akril panel 60x60 orqa nurga qarshi sarg'ishko'proq ko'rish> -
600x600 yoritish paneli LED yoritilgan panel yoritgichiko'proq ko'rish> -
Yassi panelli chiroqlar 30x120 Sarg'ish yo'q 160lm / Vtko'proq ko'rish>












