Mahsulotlar
360 daraja ish joyi yorug'ligi
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda 360 daraja ish joyi yorug'ligini eng yaxshi ishlab chiqaruvchilar va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
- 360 darajali ish joyi yoritgichi misli ko‘rilmagan ko‘rinish va yoritishni ta’minlab, ish joyining har bir burchagini yaxshi-yorilishini ta’minlaydi.
- Uning mustahkam qurilishi va uzoq{1}}bardoshli LED lampalari uni har qanday ish joyi uchun ishonchli va samarali yoritish yechimiga aylantiradi.
- Balandligi sozlanishi va ko‘p qirrali dizayni bilan bu chiroqni loyihaning o‘ziga xos ehtiyojlarini qondirish uchun turli yo‘llar bilan joylashtirish mumkin.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W 150W |
| Yorug'lik samaradorligi | >110 lm/w |
| Nur manbai | SMD 2835, Epistar |
| Ishlash harorati | -40-45 daraja |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 suv o'tkazmaydigan |
| IK darajasi | 07 |
| Hayot muddati | 50000 SOAT |
| Kirish kuchlanishi | 85-265V AC |
| G'avvos | Ichki quvvat manbai |
| Xiralashish | YO'Q |
| Nur farishtasi | 360 daraja |
| PF | >0.95 |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil tasvirlar:



Foydalanish:

Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: 360 daraja ish joyidagi yorug'lik, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna












