Mahsulotlar
Qurilish maydonchasi uchun vaqtinchalik LED chiziqli chiroqlar
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda qurilish maydonchasi uchun vaqtinchalik LED simli chiroqlarning eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biridir. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
- Qurilish maydonchasi uchun vaqtinchalik LED simli lampalarimiz har qanday ish sharoitida yorqin va ishonchli yoritishni ta'minlash uchun mo'ljallangan.
- Ishonchli va yorqin LED simli lampalarimizdan foydalanib, ishchilarning xavfsizligi va ko‘rinishini oshiring.
- Qurilish maydonchasi uchun portativ va qulay Vaqtinchalik LED torli chiroqlarimiz yordamida siz ishlayotgan hududni osongina yoritishingiz mumkin.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | 20W 30W 40W |
| Yorug'lik samaradorligi | >110 lm/w |
| Nur manbai | SMD 2835, Epistar |
| Ishlash harorati | -40-45 daraja |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 suv o'tkazmaydigan |
| IK darajasi | 07 |
| Hayot muddati | 50000 SOAT |
| Kirish kuchlanishi | 85-265V AC |
| G'avvos | Ichki quvvat manbai |
| Xiralashish | YO'Q |
| Nur farishtasi | 360 daraja |
| PF | >0.95 |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil tasvirlar:



Foydalanish:

Vaqtinchalik LED torli lampalarimiz yordamida ish joyingizni yoritib, unumdorligingiz va samaradorligingizni oshiring, ular uzoq umr ko‘rish{0}}bilan energiya sarfi jihatidan ham samaralidir.
Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: qurilish maydonchasi uchun vaqtinchalik LED simli chiroqlar, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna












