Mahsulotlar
Hududning tashqi makon yoritgichi ish joyini yoritgichi
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda ochiq havoda yoritgichli ish joyini yorituvchi eng yaxshi ishlab chiqaruvchilar va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
1. Hududning tashqi faoliyat yoritgichi LED ish joyi chiroqi ochiq havoda faoliyat va ish joylari uchun yorqin va samarali yoritishni ta'minlash uchun mo'ljallangan.
2. Energiyani tejovchi LED texnologiyasi-bilan bu chiroq minimal energiya sarflagan holda kuchli yorug‘lik chiqishini ta’minlaydi, bu esa uni -samarali va ekologik-do‘st qiladi.
3. Uning mustahkam konstruksiyasi va ob-havoga chidamli dizayni chiroqning tashqi sharoitda foydalanishning qiyinchilikka bardosh berishiga ishonch hosil qilib, uni har qanday tashqi muhit uchun ishonchli va uzoq{1}}foydalanuvchi yoritish yechimiga aylantiradi.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | 20W 30W 40W |
| Yorug'lik samaradorligi | >110 lm/w |
| Nur manbai | SMD 2835, Epistar |
| Ishlash harorati | -40-45 daraja |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 suv o'tkazmaydigan |
| IK darajasi | 07 |
| Hayot muddati | 50000 SOAT |
| Kirish kuchlanishi | 85-265V AC |
| G'avvos | Ichki quvvat manbai |
| Xiralashish | YO'Q |
| Nur farishtasi | 360 daraja |
| PF | >0.95 |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil tasvirlar:



Foydalanish:

Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: maydon tashqi faoliyat yoritgichi led ish joyi chiroq, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Ish joyi yoritgichiko'proq ko'rish> -
Yuqori quvvatli vaqtinchalik ish chirog'iko'proq ko'rish> -
360 daraja ish joyi yorug'ligiko'proq ko'rish> -
Idoralar bilan COB ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Stendli magnit asosli LED ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Led vaqtinchalik yuk mashinasi ish chirog'iko'proq ko'rish>












