Mahsulotlar
Tashqi makon xavfsizligi uchun 500 Vt LED proyektor
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda tashqi xavfsizlik uchun 500 Vt yorug'lik proyektorining eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
1. Ushbu 500 Vt quvvatli LED proyektor kuchli va ishonchli tashqi xavfsizlik yoritgichi bilan taʼminlash uchun moʻljallangan boʻlib, mulkingiz yaxshi yoritilgan va himoyalangan-boʻlsin.
2. Keng nurlanish burchagi va yuqori yorqinlik chiqishi bilan bu projektör katta tashqi maydonlarni samarali yoritadi, bu uni tijorat va turar-joy ob'ektlari uchun ideal qiladi.
3. Ushbu proyektorning bardoshli va ob-havoga chidamli dizayni har qanday tashqi muhitda uzoq-foydalanishni ta'minlaydi va mulkingiz yaxshi yoritilgan-va xavfsiz ekanligini bilib, xotirjamlik beradi.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | 300W/400W/500W/600W |
| Kirish kuchlanishi | AC90-305V 5060Hz |
| Yorug'lik samaradorligi | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K |
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Hayot muddati | 50000 |
| Ishlash harorati | -30 ~ 50 daraja |
| IP | IP65 |
| Led haydovchi | Meanwell va boshqa har qanday brendlar qabul qilinadi |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR yoki SMD 3030, Philips |
|
Dimmable |
1-10V/DALI ixtiyoriy |
batafsil tasvirlar:



Foydalanish:



Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: Tashqi xavfsizlik uchun 500w led projektör, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna












