Mahsulotlar
LED NUJ Highbay chiroq
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda led ufo highbay yorug'ligini eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
1. LED NUJ Highbay Light ultra{1}}yorqin yoritishga ega bo‘lib, katta joylar va baland shiftlar uchun juda mos keladi.
2. Bardoshli va zamonaviy dizayni bilan, bu baland yorug'lik uzoq umr ko'rish uchun qurilgan va har qanday savdo yoki sanoat muhitiga zamonaviy teginish qo'shadi.
3. Energiya{1}}tejamkor va iqtisodiy{2}}tejamkor, LED NUJli Highbay Light yorug‘likning yuqori sifatini saqlab, elektr to‘lovlarini kamaytirish uchun mukammal yechimdir.
spetsifikatsiya:
| Quvvat | 60W/80W/100W/120W/150W/200W/240W/300W/400W/500W |
| Kirish kuchlanishi | AC 220-240V |
| CCT | 3000~6500K |
| Yorug'lik oqimi | 150LM/Vt |
| Kafolat | 5 yil |
| CRI | >0.8 |
| IP | 65 |
| Material | Alyuminiy qotishmasi |
Batafsil tasvirlar:




foydalanish:

Biz haqimizda:


Issiq teglar: led ufo highbay light, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
LED tennis kortining yorug'lik chiroqlariko'proq ko'rish> -
LED chiroqlar bilan 500W golf diapazoniko'proq ko'rish> -
Tennis korti 500W LED yoritgichliko'proq ko'rish> -
Yopiq stadion uchun LED chiroqlarko'proq ko'rish> -
2000 vattli suv toshqiniko'proq ko'rish> -
Atletik maydon yorug'ligiko'proq ko'rish>












