Mahsulotlar
Sozlanishi Led Spote Light Stadion Chiroqlari
1. 0-10V o'zgaruvchan va aylanadigan qavs dizayni bilan keling, bu stadion yoritgichi tashqi yorug'ligi har qanday sport yoritgichi, avtoturargoh yoritgichi, dock yoritgichi, baland ustunli suv toshqini va stadion yoritgichi uchun ko'p qirralilikni taklif etadi.
2.Kamroq vattli va dimlanishi mumkin bo'lgan xususiyat birligidan foydalanib, kerakli yorug'likni olish orqali ko'proq tejang. Vattga emas, balki lümen ehtiyojlaringizga e'tibor qarating.
3. UL-Roʻyxatda koʻrsatilgan har bir LED stadion yorugʻligi. Kirish kuchlanishi 120-277VAC, 50/60Hz. Ot maydoni, golf zonasi, gimnaziya, kvadrat plaza, kemasozlik, aeroport, iskala ochiq katta maydon uchun javob beradi.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda sozlanishi LED spotli yorug'lik stadioni chiroqlarining eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
-
Mahsulot taqdimoti

- Xususiyatlari:
1. 0-10V o'zgaruvchan va aylanadigan qavs dizayni bilan keling, bu stadion yoritgichi tashqi yorug'ligi har qanday sport yoritgichi, avtoturargoh yoritgichi, dock yoritgichi, baland ustunli suv toshqini va stadion yoritgichi uchun ko'p qirralilikni taklif etadi.
2.Kamroq vattli va dimlanishi mumkin bo'lgan xususiyat birligidan foydalanib, kerakli yorug'likni olish orqali ko'proq tejang. Vattga emas, balki lümen ehtiyojlaringizga e'tibor qarating.
3. UL-Roʻyxatda koʻrsatilgan har bir LED stadion yorugʻligi. Kirish kuchlanishi 120-277VAC, 50/60Hz. Ot maydoni, golf zonasi, gimnaziya, kvadrat plaza, kemasozlik, aeroport, iskala ochiq katta maydon uchun javob beradi.
- Spetsifikatsiya:
| Material | Alyuminiy qotishmasi va ASA / PC |
| Yorug'lik samaradorligi; | 140lm/w |
| Rang harorati: | 2700-6500K |
| CRI: | Ra 80 dan katta yoki unga teng |
| Nur burchagi: | 10/25 daraja (5050)/60 daraja (5050) |
| PF: | >0.9 |
| Ish hayoti: | 50 000 soatdan katta yoki unga teng |
| IP reytingi: | IP65 |
| Kafolat: | 5 yil |
| Tugatish rangi: | Qora |
| Kirish kuchlanishi: | AC100~277V 50~60Hz |
| Ishlash harorati: | -40~ + 70 daraja |
-
Batafsil tasvirlar:


- Foydalanish:

- Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: sozlanishi LED spotli yorug'lik stadioni chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
400w Voleybol uchun yopiq maydon yoritgichiko'proq ko'rish> -
Motera stadionining svetodiodli chiroqlariko'proq ko'rish> -
Sport stadioniga chidamli LED chiroqko'proq ko'rish> -
Ochiq LED sel lampalari 300 vatt ekvivalentiko'proq ko'rish> -
Ochiq basketbol chiroq ustuniko'proq ko'rish> -
IP66 tashqi LED yorug'lik nuriko'proq ko'rish>












