Mahsulotlar
Suv o'tkazmaydigan LED Flood Light StadiumLight
1. Yorqin : tashqi sel yoritgichi III toifadagi keng tarqalish sxemasiga ega va 108 000 lümen 5000K kunduzgi oq yoritishni chiqaradi.
2. Quvvatni tejash: 800W LED stadion yoritgichi, LED sel nuri AC 100-277V da ishlaydi va MH armaturalariga qaraganda 6 baravar uzoqroq ishlashga mo'ljallangan.
3. Bardoshli: Stadion yoritgichi ajralmas issiqlik qabul qiluvchi va polikarbonat linzalari bilan mustahkam quyma alyuminiy korpusni sozlaydi. bu mukammal uzoq{2}}uzoq ishlash va issiqlik tarqalishini ta'minlaydi. LED yoritgichi qalinlashgan qanotli-issiqlik moslamasi bilan ishlab chiqilgan, ya'ni u issiqlikni tarqatish uchun radiator kabi ishlaydi.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda suv o'tkazmaydigan yorug'lik chiroqlarini ishlab chiqaruvchi va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
-
Mahsulot taqdimoti

- Xususiyatlari:
1. Yorqin : tashqi sel yoritgichi III toifadagi keng tarqalish sxemasiga ega va 108 000 lümen 5000K kunduzgi oq yoritishni chiqaradi.
2. Quvvatni tejash: 800W LED stadion yoritgichi, LED sel nuri AC 100-277V da ishlaydi va MH armaturalariga qaraganda 6 baravar uzoqroq ishlashga mo'ljallangan.
3. Bardoshli: Stadion yoritgichi ajralmas issiqlik qabul qiluvchi va polikarbonat linzalari bilan mustahkam quyma alyuminiy korpusni sozlaydi. bu mukammal uzoq{2}}uzoq ishlash va issiqlik tarqalishini ta'minlaydi. LED yoritgichi qalinlashgan qanotli-issiqlik moslamasi bilan ishlab chiqilgan, ya'ni u issiqlikni tarqatish uchun radiator kabi ishlaydi.
- Spetsifikatsiya:
| Material | Alyuminiy qotishmasi va ASA / PC |
| Yorug'lik samaradorligi; | 140lm/w |
| Rang harorati: | 2700-6500K |
| CRI: | Ra 80 dan katta yoki unga teng |
| Nur burchagi: | 10/25 daraja (5050)/60 daraja (5050) |
| PF: | >0.9 |
| Ish hayoti: | 50 000 soatdan katta yoki unga teng |
| IP reytingi: | IP65 |
| Kafolat: | 5 yil |
| Tugatish rangi: | Qora |
| Kirish kuchlanishi: | AC100~277V 50~60Hz |
| Ishlash harorati: | -40~ + 70 daraja |
-
Batafsil rasmlar:


- Foydalanish:

- Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: suv o'tkazmaydigan led sel yoritgichi, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Badminton kortidagi LED yorug'lik chiroqlariko'proq ko'rish> -
LED beysbol maydoni chiroqlari 1000Wko'proq ko'rish> -
Stol tennisi yoritish standartlariko'proq ko'rish> -
Suv o'tkazmaydigan dengiz yuqori intensivlikdagi sel nuriko'proq ko'rish> -
Yorqin LED Flood Light 300wko'proq ko'rish> -
Yuqori qutb maydonidagi stadion chiroqlariko'proq ko'rish>












