Mahsulotlar
Hammasi bitta quyoshli ko'cha chiroqida alyuminiy LED quyoshli ko'cha chiroqchasi
200lm/w gacha yorug'lik samaradorligi
Hammasi bitta dizaynda, o'rnatish oson
Smart MPPT kontroller lampalarni aqlli boshqarishni amalga oshiradi
Chuqur aylanishli lityum batareya, 2, 000 martadan ortiq zaryadlang va zaryadsizlang
Sozlanishi mumkin bo'lgan o'rnatish qavslari quyosh nurining optimal ta'sir qilish burchagini ta'minlaydi
Monokristalli silikon quyosh panellari quyosh energiyasini konversiyalash samaradorligini sezilarli darajada oshiradi
Idoralar, ROHS, IP65, IK10 sertifikatlari
Smart Control: Kunduzgi yorug'lik sensori, Harakat / PIR sensori, Taymerni xiralashtirish, Zigbee aqlli boshqaruvi
Rasm Hammasi bitta quyoshli ko'cha chiroqida alyuminiy LED quyoshli ko'cha chiroqchasi

XususiyatlariHammasi bitta quyoshli ko'cha chiroqida alyuminiy LED quyoshli ko'cha chiroqchasi
PV3 seriyali birlashtirilgan quyoshli ko'cha chiroqlari o'rnatilgan dizaynni, quyosh panelini, lityum batareyani,boshqaruvchi, LED chiroq bir qismga o'rnatilgan, mijozlarga o'rnatish uchun juda qulay. PV3 quyosh energiyasi bilan ishlaydigan ko'cha chiroqining butun yorug'lik effekti 200 lm / Vt ni tashkil qiladi, yuqori yorug'lik effekti tizim konfiguratsiyasini sezilarli darajada kamaytirish va shu bilan xarajatlarni kamaytirish uchun bir xil yoritish effektini kafolatlashi mumkin. Moslikmonokristallikremniy paneli 23 foiz konversiya samaradorligiga ega va lityum batareya 2,000 dan ortiq zaryad va zaryadsizlanish davriga javob berishi mumkin. Bu chekka hududlarda yoritish uchun eng yaxshi tanlovdir.
Vatt: 10-100 Vt
200lm/w gacha yorug'lik samaradorligi
Hammasi bitta dizaynda, o'rnatish oson
AqlliMPPTboshqaruvchi lampalarni aqlli boshqarishni amalga oshiradi
Chuqur aylanishli lityum batareya, 2, 000 martadan ortiq zaryadlang va zaryadsizlang
Sozlanishio'rnatish qavslari optimal quyosh nuri ta'sir qilish burchagini ta'minlaydi
Monokristalli silikon quyosh panellari quyosh energiyasini konversiyalash samaradorligini sezilarli darajada oshiradi
Idoralar, ROHS, IP65,IK10sertifikatlangan
Smart Control: Kunduzgi yorug'lik sensori, Harakat / PIR sensori,Taymerni xiralashtirish, Zigbee aqlli boshqaruvi
TafsilotlarHammasi bitta quyoshli ko'cha chiroqida alyuminiy LED quyoshli ko'cha chiroqchasi


| Seriya raqami | PV3 seriyasi |
| Quvvat | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| Samaradorlik | 200lm/Vt |
| Kirish kuchlanishi | DC12/24V |
| Batareya xususiyatlari | 111-500Wh |
| Quyosh paneli xususiyatlari | Monokristalli kremniy 50W/70W/100W |
| IP reytingi | IP65 |
| IK reytingi | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>70 (Default) / Ra>80 |
| Ishlash harorati | -20 darajadan ortiqcha 60 darajagacha |
| Nur burchagi | II turdagi, o'rta; III turdagi, o'rta; V toifa, Qisqa; |
| O'rnatish opsiyasi | Post tepasi, Yon kirish |
| Kafolat | 3 yil |
| Sertifikatlash | Idoralar, ROHS, LM80, TM-21 |
| Boshqaruv | Harakat sensori, PIR sensori, taymerni xiralashtirish,Kunduzgi yorug'lik sensori |
Ilova Hammasi bitta quyoshli ko'cha chiroqida alyuminiy LED quyoshli ko'cha chiroqchasi


Issiq teglar: barchasi bitta quyoshli ko'cha chiroqlari alyuminiy led quyoshli ko'cha chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
IP65 tashqi LED quyoshli ko'cha hammasi bitta quyoshli ko...ko'proq ko'rish> -
Alyuminiy uy-joy quyoshli LED ko'cha chiroqlari Ochiq IP6...ko'proq ko'rish> -
Ulgurji Philips hammasi bitta quyosh nuridako'proq ko'rish> -
Avtomatik 180w Solar Street-ni haydash uchun yoritishko'proq ko'rish> -
250 Vt alyuminiy LED quyoshli ko'cha chiroqko'proq ko'rish> -
100w makkajo'xori lampochkasiko'proq ko'rish>










