Mahsulotlar
Seriyali PV Split turi Quyoshli ko'cha Led nuri
165lm/w gacha bo'lgan yuqori Lumen chiqishi
Monokristalli silikon quyosh panellari
Smart MPPT kontroller lampalarni aqlli boshqarishni amalga oshiradi
Yuqori darajadagi batareya yoritgichning ishonchliligini oshiradi
Ixtiyoriy ko'cha chiroqlarining 8 dan ortiq turlari
Panellar va batareyalarning katta sig'imli konfiguratsiyasini qo'llab-quvvatlaydi
10 dan ortiq turdagi yorug'lik taqsimotini tanlash mumkin
Bir nechta yoritishni boshqarish imkoniyatlari mavjud, masalan, fotosel, taymerni karartma.
Rasm Seriyali PV Split turi Quyoshli ko'cha Led nuri

XususiyatlariSeriyali PV Split turi Quyoshli ko'cha Led nuri
PV quyoshli ko'cha chiroqlari - bu bo'lingan quyoshli ko'cha chiroqlarining umumiy nomi bo'lib, u ZGSM ning har qanday mavjud ko'cha chiroqlarini ishlatishi mumkin. PV seriyali quyosh panelli ko'cha chiroqlari yuqori sifatli va samarali quyosh panellarini (20 foizdan ko'proq) o'zlashtiradi va barqaror ishlash va uzoq umr batareyani va yuqori -samarador MPPT quyosh zaryadini boshqarish moslamasini birlashtiradi{{3} }} LED drayverida. Ajoyib Philips chiplari chiroqning samaradorligini 165 lm/w gacha oshiradi. quyoshli ko'cha chiroqlari ishlab chiqaruvchisi sifatida ZGSM quyoshli ko'cha yoritish tizimini konfiguratsiya qilish bo'yicha 16 yildan ortiq professional tajribaga ega.
Keng quvvat diapazoni: 20W ~ 200W
165lm/w gacha bo'lgan yuqori Lumen chiqishi
Monokristalli silikon quyosh panellari
Smart MPPT kontroller lampalarni aqlli boshqarishni amalga oshiradi
Yuqori darajadagi batareya yoritgichning ishonchliligini oshiradi
Ixtiyoriy ko'cha chiroqlarining 8 dan ortiq turlari
Panellar va batareyalarning katta sig'imli konfiguratsiyasini qo'llab-quvvatlaydi
10 dan ortiq turdagi yorug'lik taqsimotini tanlash mumkin
Bir nechta yoritishni boshqarish imkoniyatlari mavjud, masalan, fotosel, taymerni karartma.
TafsilotlarSeriyali PV Split turi Quyoshli ko'cha Led nuri


| Seriya raqami | PV seriyasi |
| Quvvat | 20W, 30W,40W,50W,60W,80W,100W,120W,150W,200W |
| Samaradorlik | 165lm/Vt |
| Tizim kuchlanishi | DC 12/24V |
| Batareya xususiyatlari | moslash mumkin |
| Quyosh paneli xususiyatlari | moslash mumkin |
| IP reytingi | IP66 |
| IK reytingi | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>70 (Default) / Ra>80 |
| Ishlash harorati | -40 darajadan ortiqcha 50 darajagacha |
| Nur burchagi | I-toifa, II-toifa, III-toifa, V tip |
| O'rnatish opsiyasi | Post tepasi, yondan kirish |
| Kafolat | 3 yil |
| Sertifikatlash | Idoralar, ROHS, LM80, TM-21 |
| Boshqaruv | Harakat sensori, PIR sensori, taymerni xiralashtirish, kunduzgi yorug'lik sensori |
Ilova PV Split turi Quyoshli ko'cha Led chiroq


Issiq teglar: seriyali pv split turdagi quyoshli ko'cha chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
IP65 tashqi LED quyoshli ko'cha hammasi bitta quyoshli ko...ko'proq ko'rish> -
Ulgurji Philips hammasi bitta quyosh nuridako'proq ko'rish> -
1000-o'rinni 1000 o'rinli futbol stadionining toshqiniko'proq ko'rish> -
300 vattli LED makkajo'xori lampochkasiko'proq ko'rish> -
OEM 12V LiFePO4 qayta zaryadlanuvchiko'proq ko'rish> -
E26 standart asosli makkajo'xori COB lampochkasiko'proq ko'rish>










