Mahsulotlar
Batareya bilan ishlaydigan portativ LED ish chiroqlari
. Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli led ish chirog'i
. IP65 suv o'tkazmaydigan ish chirog'i yomon ob-havo sharoitida ishlashi mumkin. Avtomobillarni ta'mirlash, lager, baliq ovlash, favqulodda yoritish uchun juda mos keladi ...
. Yorug'lik rejimi: yuqori yorqinlik - normal nashrida - SOS (chiroq) - Qizil/ko'k chiroq
. USB zaryadlash: 18650 litiy-ionli batareyalarga o'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi ish chirog'imiz tez va qulay USB zaryadlash imkonini beradi va batareyani tez-tez almashtirish muammosidan xalos qiladi.
akkumulyatorli portativ led ish chiroqlari

Xususiyat ---->batareya bilan ishlaydigan portativ chiroqlar
. Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli led ish chirog'i
. IP65 suv o'tkazmaydigan ish chirog'i yomon ob-havo sharoitida ishlashi mumkin. Avtomobillarni ta'mirlash, lager, baliq ovlash, favqulodda yoritish uchun juda mos keladi ...
. Yorug'lik rejimi: yuqori yorqinlik - normal nashrida - SOS (chiroq) - Qizil/ko'k chiroq
.USB zaryadlash: 18650 litiy-ionli batareyalarga o'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi ish chirog'imiz tez va qulay USB zaryadlash imkonini beradi va batareyani tez-tez almashtirish muammosidan xalos qiladi.
Spetsifikatsiya:
| Mahsulot nomi | akkumulyatorli portativ led ish chiroqlari |
| Model | BW-RP01 |
| Batareya | 7,4V 10000mah 18650 Li-ion batareya |
| Imkoniyat | 12000 mA / soat |
| Tashqi quvvat kirish zaryad oqimi: | 5 ± 0,2 / 2000 ± 50MA |
| Zaryadlash kuchlanishi/oqimi | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led quvvat | 27W |
| Bo'shatish vaqti | 16H |
| Lumen | 700lm (Oddiy nashrida) -1700lm (Yuqori nashrida) |
| Aqlli himoya chipi | haddan tashqari zaryadlash / ortiqcha zaryadsizlanish / qisqa tutashuv / himoya. |
| Suv o'tmas | IP65 |
| Og'irligi | 1.4g |
| Sertifikatlash | Idoralar, EMC, FCC, RoHS |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil ma'lumot:







TSS:
1-savol. Siz savdo kompaniyasi yoki ishlab chiqaruvchisiz?
Javob: Biz professional akkumulyatorli portativ LED ish chiroqlarimiz.
2-savol. To'lov shartlari qanday?
Javob: T/T yoki Western Union 30% depozit sifatida va 70% yetkazib berishdan oldin. Biz' balansni to'lashdan oldin sizga mahsulot va paketlarning fotosuratlarini ko'rsatamiz.
Q3. Siz namunalar berasizmi? bepulmi yoki qo'shimchami?
Javob: Agar bizda tayyor qismlar mavjud bo'lsa, biz namunani etkazib bera olamiz, ammo mijozlar namuna narxini va kuryer narxini to'lashlari kerak.
Savol: Eng so'nggi narxni qanday olish mumkin?
Javob: Agar siz eng so'nggi narxni xohlasangiz, iltimos, elektron pochta orqali yuboring yoki bizga mahsulot nomlari yoki NO bilan qo'ng'iroq qiling. Sizni nima qiziqtiradi, ma'lumotlaringiz (ism, ma'lumotlar manzili, telefon va boshqalar) bilan birga biz sizga imkon qadar tezroq yuboramiz.
Savol:'To'lov usuli qanday?
Javob: Barcha usullarni muhokama qilish mumkin.
Savol: Buyurtmani qanday joylashtirish mumkin?
Javob: Iltimos, bizga buyurtmangizni elektron pochta orqali yuboring, biz siz bilan PIni tasdiqlaymiz. Biz quyidagilarni bilishni xohlaymiz: Yetkazib berish ma'lumotlari, kompaniya nomi, manzil ma'lumotlari, telefon / faks raqami, boradigan joy, transport usuli; Mahsulot haqida ma'lumot: mahsulot raqami , hajmi, miqdori, logotipi va boshqalar.
Agar siz' Xitoyda ishlab chiqarilgan akkumulyatorli portativ LED ish chiroqlarini qidirayotgan bo'lsangiz, iltimos, Xitoydagi professional ishlab chiqaruvchilar va etkazib beruvchilarimiz bilan ish chiroqlarini ulgurji sotishga ishonch hosil qiling. Ularning barchasi bizning professional fabrikamızda ishlab chiqariladi va arzon narxlarda sotiladi.
Bizning xizmatimiz:
Xizmat tushunchasi
Biz tashabbusni o'z qo'limizga olishga, halollik va ishonchlilikni saqlashga ishonamiz, ya'ni biz mijozlarning savollariga tezda javob beramiz va mijozlar talablarini qondirish uchun hamma narsani qilamiz.
Xizmat mazmuni
1. 24 soatlik ishonch telefoni xizmati, shu jumladan maslahat va texnik ko'rsatmalar.
2. Onlayn xizmat.
3. LED ish chirog'iga texnik xizmat ko'rsatmaslik.
4. Bepul professional texnik tayyorgarlik
5. Kafolat xizmati.
6. Muhandislik texnik xizmati.
Kafolat muddati
Bizning LED yorug'lik chiroqlari mahsulotimizning har biri kamida 3 yil kafolat va umr bo'yi texnik xizmat ko'rsatish bilan birga keladi.
Issiq teglar: akkumulyatorli portativ LED ish chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Portativ quyoshli LED ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Yo'lda favqulodda yorug'likko'proq ko'rish> -
Zaryadlanuvchi LED ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Batareya bilan ishlaydigan LED ish chiroqlariko'proq ko'rish> -
Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli LED chiroqko'proq ko'rish> -
Lager uchun batareya bilan ishlaydigan tungi chiroqko'proq ko'rish>











