Mahsulotlar
Zaryadlanuvchi batareya bilan ishlaydigan LED ish chiroqlari
1. Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli led ish chirog'i
2. Suv o'tkazmaydigan: Flood Light yiqilishga chidamli va suv o'tkazmaydigan dizaynni qabul qiladi. IP65 suv o'tkazmaydigan ish chirog'i yomon ob-havo sharoitida ishlashi mumkin. Avtomobillarni ta'mirlash, lager, baliq ovlash, favqulodda yoritish uchun juda mos keladi ...
3. SOS funktsiyasi: Moviy va qizil yonib-o'chadigan LED xavfsizlik chiroqlari bilan projektorlar, yo'l bo'yidagi favqulodda vaziyatlar uchun eng foydali vosita yoki tabiatda YORDAM kerak bo'lganda SOS xabarini yuboring.
4. USB zaryadlash: 18650 litiy-ion batareyalarga o'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi ish chiroqimiz tez va qulay USB zaryadlash imkonini beradi, batareyani tez-tez almashtirish muammosidan xalos qiladi.
qayta zaryadlanuvchi batareyali led ish chiroqlari

Xususiyat ---->batareya bilan ishlaydigan portativ chiroqlar
1. Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli led ish chirog'i.
2. Suv o'tkazmaydigan: Flood Light yiqilishga chidamli va suv o'tkazmaydigan dizaynni qabul qiladi. Avtomobillarni ta'mirlash, lager, baliq ovlash, favqulodda yoritish uchun juda mos keladi ...
3. SOS funktsiyasi: Moviy va qizil yonib-o'chadigan LED xavfsizlik chiroqlari bilan projektorlar, yo'l bo'yidagi favqulodda vaziyatlar uchun eng foydali vosita yoki tabiatda YORDAM kerak bo'lganda SOS xabarini yuboring.
4. USB zaryadlash: 18650 litiy-ion batareyalarga o'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi ish chiroqimiz tez va qulay USB zaryadlash imkonini beradi, batareyani tez-tez almashtirish muammosidan xalos qiladi.
Spetsifikatsiya:
| Mahsulot nomi | qayta zaryadlanuvchi batareyali led ish chiroqlari |
| Model | BW-RP01 |
| Batareya | 7,4V 10000mah 18650 Li-ion batareya |
| Imkoniyat | 12000 mA / soat |
| Tashqi quvvat kirish zaryad oqimi: | 5 ± 0,2 / 2000 ± 50MA |
| Zaryadlash kuchlanishi/oqimi | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led quvvat | 27W |
| Bo'shatish vaqti | 16H |
| Lumen | 700lm (Oddiy nashrida) -1700lm (Yuqori nashrida) |
| Aqlli himoya chipi | haddan tashqari zaryadlash / ortiqcha zaryadsizlanish / qisqa tutashuv / himoya. |
| Suv o'tmas | IP65 |
| Og'irligi | 1.4g |
| Sertifikatlash | Idoralar, EMC, FCC, RoHS |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil ma'lumot:







TSS:
Savol: LED ish chiroqini xavfsiz etkazib bera olasizmi?
Javob: Albatta, bizda yorug'likni etkazib berishda katta tajribaga ega bo'lgan yaxshi hamkorlik qiluvchi ekspeditorlarimiz bor. Uni eshikma-eshik ekspress, havo yoki okean orqali aeroport va portga jo'natish mumkin edi. Bundan tashqari, mijozlar o'zlarining ekspeditorlaridan foydalanishlari mumkin.
Savol: Benwei ish chirog'i bilan buyurtmani qanday davom ettirish kerak?
Javob: Birinchidan, talablaringiz yoki arizangizni bizga xabar bering. Ikkinchidan, biz sizning talablaringiz bo'yicha taklif qilamiz. Uchinchidan, mijoz spetsifikatsiyalarni yoki namunalarni tasdiqlaydi va buyurtma uchun depozit qo'yadi. To'rtinchidan, biz ishlab chiqarishni tashkil qilamiz.
Savol: Yetkazib berish muddati haqida nima deyish mumkin?
Javob: Agar zaxirada bo'lsa, namunalar 1-3 kun, agar bo'lmasa, namunalar 3-5 ish kuni kerak; ommaviy ishlab chiqarish 5-10 ish kuni atrofida bo'ladi, bu batareyaning oddiy yoki odatiy ekanligiga bog'liq.
Savol: LED yorug'lik mahsulotida logotipimni chop etish mumkinmi?
Javob: Ha. Iltimos, ishlab chiqarishimizdan oldin bizga rasman xabar bering va birinchi navbatda namunamiz asosida dizaynni tasdiqlang.
Savol: Mahsulotlar uchun kafolat berasizmi?
Javob: Ha, biz mahsulotimizga 5 yil kafolat beramiz.
Savol: Nosozlik bilan qanday kurashish mumkin?
Javob: Birinchidan, mahsulotimiz qat'iy sifat nazorati tizimida ishlab chiqariladi va nuqson darajasi kamroq bo'ladi
0,2% dan ortiq.
Ikkinchidan, kafolat muddati davomida biz oz miqdorda yangi buyurtma bilan yangi chiroqlarni yuboramiz. Uchun
nuqsonli partiyali mahsulotlar, biz ularni tuzatamiz va sizga qayta yuboramiz yoki biz yechimni muhokama qilishimiz mumkin i
real vaziyatga qarab qayta qo'ng'iroq qilishni o'z ichiga oladi.
Q. LED yorug'lik uchun buyurtmani qanday davom ettirish kerak?
Javob: Birinchidan, talablaringiz yoki arizangizni bizga xabar bering.
Ikkinchidan, biz sizning talablaringiz yoki takliflarimiz bo'yicha taklif qilamiz.
Uchinchidan, mijoz namunalarni tasdiqlaydi va rasmiy buyurtma uchun depozit qo'yadi.
To'rtinchidan, biz ishlab chiqarishni tashkil qilamiz.
Issiq teglar: qayta zaryadlanuvchi batareyali led ish chiroqlari, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Portativ quyoshli LED ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Zaryadlanuvchi LED ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Batareya bilan ishlaydigan LED ish chiroqlariko'proq ko'rish> -
Lager uchun batareya bilan ishlaydigan tungi chiroqko'proq ko'rish> -
Batareya bilan ishlaydigan portativ chiroqlarko'proq ko'rish> -
Batareya bilan ishlaydigan portativ LED ish chiroqlariko'proq ko'rish>











