Mahsulotlar
Batareya bilan ishlaydigan ish chirog'i
1. Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli led ish chirog'i
2. Suv o'tkazmaydigan: Flood Light yiqilishga chidamli va suv o'tkazmaydigan dizaynni qabul qiladi. IP65 suv o'tkazmaydigan ish chirog'i yomon ob-havo sharoitida ishlashi mumkin. Avtomobillarni ta'mirlash, lager, baliq ovlash, favqulodda yoritish uchun juda mos keladi ...
3. SOS funktsiyasi: Moviy va qizil yonib-o'chadigan LED xavfsizlik chiroqlari bilan projektorlar, yo'l bo'yidagi favqulodda vaziyatlar uchun eng foydali vosita yoki tabiatda YORDAM kerak bo'lganda SOS xabarini yuboring.
4. USB zaryadlash: 18650 litiy-ion batareyalarga o'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi ish chiroqimiz tez va qulay USB zaryadlash imkonini beradi, batareyani tez-tez almashtirish muammosidan xalos qiladi.
batareya bilan ishlaydigan ish chirog'i

Xususiyat ---->batareya bilan ishlaydigan chiroq
1. Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli led ish chirog'i.
2. Suv o'tkazmaydigan: Flood Light yiqilishga chidamli va suv o'tkazmaydigan dizaynni qabul qiladi. Avtomobillarni ta'mirlash, lager, baliq ovlash, favqulodda yoritish uchun juda mos keladi ...
3. SOS funktsiyasi: Moviy va qizil yonib-o'chadigan LED xavfsizlik chiroqlari bilan projektorlar, yo'l bo'yidagi favqulodda vaziyatlar uchun eng foydali vosita yoki tabiatda YORDAM kerak bo'lganda SOS xabarini yuboring.
4. USB zaryadlash: 18650 litiy-ion batareyalarga o'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi ish chiroqimiz tez va qulay USB zaryadlash imkonini beradi, batareyani tez-tez almashtirish muammosidan xalos qiladi.
Spetsifikatsiya:
| Mahsulot nomi | batareya bilan ishlaydigan ish chirog'i |
| Model | BW-RP01 |
| Batareya | 7,4V 10000mah 18650 Li-ion batareya |
| Imkoniyat | 12000 mA / soat |
| Tashqi quvvat kirish zaryad oqimi: | 5 ± 0,2 / 2000 ± 50MA |
| Zaryadlash kuchlanishi/oqimi | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led quvvat | 27W |
| Bo'shatish vaqti | 16H |
| Lumen | 700lm (Oddiy nashrida) -1700lm (Yuqori nashrida) |
| Aqlli himoya chipi | haddan tashqari zaryadlash / ortiqcha zaryadsizlanish / qisqa tutashuv / himoya. |
| Suv o'tmas | IP65 |
| Og'irligi | 1.4g |
| Sertifikatlash | Idoralar, EMC, FCC, RoHS |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil ma'lumot:







TSS:
Mahsulotlar haqida
1. Savol: Ishlab chiqarish muddati qancha?
Javob: Umuman olganda, biz buyurtmani tasdiqlaganimizdan keyin 5 kun ichida namunalar va zaxiralangan narsalarni jo'natamiz. Ommaviy ishlab chiqarish uchun etkazib berish muddati depozit to'lovini olgandan keyin 14-30 kun, buyurtma miqdoriga bog'liq.
2. Savol: MOQ nima?
Javob: Biz birinchi hamkorligimiz uchun namunaviy so'rov va kichik buyurtmalarni qabul qilishdan mamnunmiz.
3. Savol: Batareya bilan ishlaydigan chiroq uchun to'lov shartlari qanday?
A: T / T 30% depozit sifatida va 70% yetkazib berishdan oldin. Biz' balansni to'lashdan oldin sizga mahsulot va paketlarning fotosuratlarini ko'rsatamiz.
4. Savol: Sizning qadoqlash shartlari qanday?
Javob: Umuman olganda, biz tovarlarimizni neytral oq qutilarga va jigarrang kartonlarga joylashtiramiz. Agar sizda qonuniy ro'yxatdan o'tgan patentingiz bo'lsa, biz sizning ruxsatnomalaringizni olganingizdan so'ng tovarlarni markali qutilarga o'rashimiz mumkin.
5. Savol: LED chiroqlari uchun kafolat nima?
Javob: Biz ko'plab mahsulotlarga 5 yil kafolat beramiz. Mijozlarning qoniqishi bizning ustuvor vazifamizdir. Bizning kafolat siyosatimiz raqobatchilarimiz doirasidan tashqariga chiqadi va biz bilan biznes qilishning eng yaxshi sabablaridan biridir.
Issiq teglar: akkumulyatorli ish chirog'i, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Portativ quyoshli LED ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Yo'lda favqulodda yorug'likko'proq ko'rish> -
Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli LED chiroqko'proq ko'rish> -
Batareya bilan ishlaydigan portativ chiroqlarko'proq ko'rish> -
Zaryadlanuvchi batareya bilan ishlaydigan LED ish chiroqlariko'proq ko'rish> -
Akkumulyatorli pol lampalari simsizko'proq ko'rish>












