Mahsulotlar
Portativ LED ish chirog'i
1. Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli led ish chirog'i
2. Suv o'tkazmaydigan: Flood Light yiqilishga chidamli va suv o'tkazmaydigan dizaynni qabul qiladi. IP65 suv o'tkazmaydigan ish chirog'i yomon ob-havo sharoitida ishlashi mumkin. Avtomobillarni ta'mirlash, lager, baliq ovlash, favqulodda yoritish uchun juda mos keladi ...
3. SOS funktsiyasi: Moviy va qizil yonib-o'chadigan LED xavfsizlik chiroqlari bilan projektorlar, yo'l bo'yidagi favqulodda vaziyatlar uchun eng foydali vosita yoki tabiatda YORDAM kerak bo'lganda SOS xabarini yuboring.
4. USB zaryadlash: 18650 litiy-ion batareyalarga o'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi ish chiroqimiz tez va qulay USB zaryadlash imkonini beradi, batareyani tez-tez almashtirish muammosidan xalos qiladi.
portativ led ish chirog'i

Xususiyat ----> portativ led ish chirog'i
1. Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli led ish chirog'i.
2. Suv o'tkazmaydigan: Flood Light yiqilishga chidamli va suv o'tkazmaydigan dizaynni qabul qiladi. Avtomobillarni ta'mirlash, lager, baliq ovlash, favqulodda yoritish uchun juda mos keladi ...
3. SOS funktsiyasi: Moviy va qizil yonib-o'chadigan LED xavfsizlik chiroqlari bilan projektorlar, yo'l bo'yidagi favqulodda vaziyatlar uchun eng foydali vosita yoki tabiatda YORDAM kerak bo'lganda SOS xabarini yuboring.
4. USB zaryadlash: 18650 litiy-ion batareyalarga o'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi ish chiroqimiz tez va qulay USB zaryadlash imkonini beradi, batareyani tez-tez almashtirish muammosidan xalos qiladi.
Spetsifikatsiya:
| Mahsulot nomi | portativ led ish chirog'i |
| Model | BW-RP01 |
| Batareya | 7,4V 10000mah 18650 Li-ion batareya |
| Imkoniyat | 12000 mA / soat |
| Tashqi quvvat kirish zaryad oqimi: | 5 ± 0,2 / 2000 ± 50MA |
| Zaryadlash kuchlanishi/oqimi | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led quvvat | 27W |
| Bo'shatish vaqti | 16H |
| Lumen | 700lm (Oddiy nashrida) -1700lm (Yuqori nashrida) |
| Aqlli himoya chipi | haddan tashqari zaryadlash / ortiqcha zaryadsizlanish / qisqa tutashuv / himoya. |
| Suv o'tmas | IP65 |
| Og'irligi | 1.4g |
| Sertifikatlash | Idoralar, EMC, FCC, RoHS |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil ma'lumot:







TSS:
Savol: Xizmatdan keyingi xizmat haqida nima deyish mumkin?
Javob: Agar mahsulot bilan bog'liq muammolar mavjud bo'lsa, iltimos, rasmga oling va tasdiqlaganimizdan so'ng bizga elektron pochta xabarini yuboring, keyin biz sizga eng yaxshi yechimni taqdim etamiz. Kafolat taxminan 24 soniya.
Savol: Buyurtmani qachon jo'natgansiz?
Javob: Odatda to'lovni olganingizdan keyin 3-7 kun, lekin buyurtma miqdori va ishlab chiqarish jadvali asosida, ommaviy buyurtma uchun 7 dan 25 ish kunigacha kelishilishi mumkin.
Savol: Sizning namunaviy siyosatingiz qanday?
Javob: Agar bizda tayyor qismlar mavjud bo'lsa, biz namunani etkazib bera olamiz, ammo mijozlar namuna narxini to'lashlari kerak va
kuryer narxi.
Savol: Siz etkazib berishdan oldin barcha tovarlaringizni portativ led ish chirog'i uchun sinab ko'rasizmi?
Javob: Ha, yetkazib berishdan oldin bizda 100% sinov bor
Savol: Qanday qilib bizning biznesimizni uzoq muddatli va yaxshi munosabatlarga aylantirasiz?
A: 1. Mijozlarimiz manfaatini ta'minlash uchun sifatli va raqobatbardosh narxni saqlaymiz;
2. Biz har bir mijozni do'stimiz sifatida hurmat qilamiz va biz chin dildan biznes qilamiz va ular bilan do'stlashamiz,
Savol: Sizning yetkazib berish vaqtingiz haqida nima deyish mumkin?
Javob: Umuman olganda, oldindan to'lovni olganingizdan keyin 5-7 kun davom etadi. Muayyan etkazib berish muddati bog'liq
buyumlar va buyurtma miqdori bo'yicha.
Savol: Siz namunalar bo'yicha ishlab chiqara olasizmi?
Javob: Ha, biz sizning namunalaringiz yoki texnik chizmalaringiz bo'yicha ishlab chiqarishimiz mumkin. Biz qoliplar va armatura qurishimiz mumkin.
Issiq teglar: portativ led ishchi chiroq, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Portativ quyoshli LED ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli LED chiroqko'proq ko'rish> -
Lager uchun batareya bilan ishlaydigan tungi chiroqko'proq ko'rish> -
Batareya bilan ishlaydigan ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Tashqi ko'rinish uchun portativ chiroqlarko'proq ko'rish>











