Mahsulotlar
Metr uchun 250 LED chiziq
●High CRI:RA> 80/90
●80-1201m/W
●Nurlanish burchagi 180

Xususiyatlari:
1. LED yorug'lik lampalari an'anaviy lampochkalarga qaraganda ancha kam energiya sarfi bilan yorqinroq, rang-barang yorug'likni ta'minlaydi. Bu sizning uglerod ta'sirini kamaytirishingizni anglatadi, shuningdek, energiya xarajatlariga pul tejashingiz mumkin.
2. An'anaviy cho'g'lanma lampalar bilan solishtirganda, LED chiroqlari uzoqroq ishlaydi va kamroq tez-tez almashtirilishi kerak. LED yoritgichlar an'anaviy yoritishga qaraganda zarba va tebranishlarga nisbatan ko'proq chidamli bo'lib, an'anaviy yoritish moslamalari sinish xavfi bo'lgan joylarda foydalanish uchun juda mos keladi.
Spetsifikatsiya
| Kirish kuchlanishi | DC12-48V |
| Quvvat | 7.5W/14.4w |
| CRI | > 80 |
| LM | >90lm/w |
| Uzunlik | 5m/roll (sozlanishi mumkin) |
| IP darajasi | IP20/IP65 |
| Ochiq rang | Issiq oq / oq / sovuq oq / rgb |
| Kafolat | 5 yil |
Ko'proq rasmlar



Issiq teglar: Bir metrli chiziq uchun 250 led, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Chip oq Smd Led 2835ko'proq ko'rish> -
DIY projektör uchun LED boncuk chipiko'proq ko'rish> -
Shiftni bezash uchun 24v 2835smd LED chiziqli yorug'likko'proq ko'rish> -
COB LED chiziqli chiroqko'proq ko'rish> -
24v 5500K sovuq oq 2835 chiziqli yoritishko'proq ko'rish> -
Yorqin ko'k LED chiziqli chiroqlarko'proq ko'rish>










