Mahsulotlar
9V LED tasmalari
Energiya samaradorligi va qiymati - Savol:
An'anaviy yoritishga qaraganda ancha kamroq energiya sarflaydi, elektr energiyasini siljitishga yordam beradi.
① Uzoq - davom etadi:
Bir necha yillar davomida almashtirishga muhtoj bo'lmagan holda, ikkala muammo va narxni tejashga imkonsiz.
🔧 Oson o'rnatish:
Bir necha daqiqada har qanday sirtga yopishadigan innovatsion yopishtiruvchi dizayn xususiyatlari.
🌟 moslashuvchan ilova:
Devorlar, kitob javonlari, stollar va boshqalarni yoritishni tezda sozlash uchun juda mos keladi.
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish

Xususiyatlari:
Energiya samaradorligi va qiymati - Savol:
An'anaviy yoritishga qaraganda ancha kamroq energiya sarflaydi, elektr energiyasini siljitishga yordam beradi.
① Uzoq - davom etadi:
Bir necha yillar davomida almashtirishga muhtoj bo'lmagan holda, ikkala muammo va narxni tejashga imkonsiz.
🔧 Oson o'rnatish:
Bir necha daqiqada har qanday sirtga yopishadigan innovatsion yopishtiruvchi dizayn xususiyatlari.
🌟 moslashuvchan ilova:
Devorlar, kitob javonlari, stollar va boshqalarni yoritishni tezda sozlash uchun juda mos keladi.
Spetsifikatsiya
| Kirish kuchlanishi | DC12-48V |
| Kuch | 7.5W |
| Jovar | > 80 |
| Lm | >90 ml / w |
| Uzunligi | 5m / rulon (moslashuvchan) |
| IP darajasi | IP20 / iP65 |
| Yorug'lik rangi | Issiq oq / oq / sovuq oq / rgb |
| Kafolat | 5 yil |
Ko'proq rasmlar



Foydalanish

Issiq teglar: 9V LED Tasma, Xitoy, etkazib beruvchilar, zavod, zavod, sotib olish, narx, arzon, arzon, sotuv uchun, bepul namuna
Oldingi:
Metr uchun 250 LED chiziq
Keyingi2:
Soxta ship uchun LED chiziqli chiroqlar
So'rov yuborish









