Mahsulotlar
Mini LED yorug'lik chizig'i
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyning eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va etkazib beruvchilardan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
1. Mini LED chiroq chizig'i energiya iste'moli nuqtai nazaridan juda yorqin va samarali yoritishdan foydalanadi, bu esa har qanday joyda jonli va jozibali muhit yaratish uchun idealdir.
2. Moslashuvchan dizayni va o'rnatish oson bo'lgan yopishtiruvchi tayanchi tufayli, bu chiroq tasmasi har qanday joy yoki bezak turiga mos kelishi uchun osongina o'zgartirilishi mumkin.
3. Ushbu mahsulot bilan siz turli xil ranglardan tanlashingiz mumkin, bu sizga ishtirok etayotgan har qanday tadbir uchun ideal muhit yaratish imkonini beradi.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | Bir metrga 10 Vt |
| IP reytingi | IP40 yoki IP65 suv o'tkazmaydigan |
| Kirish kuchlanishi | 85-265V yoki 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Yorug'lik samaradorligi | 110-1201m/W |
| Ishlash harorati | -20C" 50C |
| Hajmi | 5000 * 5 mm, kengligi 5 mm |
| Rang harorati (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, Qizil, Moviy, Yashil |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar va Samsung |
| Material | PVX + LED |
| Kafolat | 5 yil |
| Nazorat | Masofadan boshqarish pulti |
Batafsil tasvirlar:




Foydalanish:



Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: mini led yorug'lik chizig'i, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Yorug'lik chiqaradigan diodko'proq ko'rish> -
Yuqori yorug'likli SMD LED o'sishi chiplariko'proq ko'rish> -
O'rta chiqish 2835 24V LED tasmasiko'proq ko'rish> -
R% 2fG/B COB LED STRIPko'proq ko'rish> -
Soxta ship uchun LED chiziqli chiroqlarko'proq ko'rish> -
Moslashuvchan chiziqli yorug'likko'proq ko'rish>












