Mahsulotlar
Silikon bukiladigan neon LED chiziqli yorug'lik
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda silikon buklanadigan neon LED chiziqli yorug'likning eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biri hisoblanadi. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
- Silikon bukiladigan neon LED chiziqli lampalar moslashuvchan materialdan tayyorlangan bo‘lib, ularni har qanday dizayn yoki ma’lum joyga moslashtirib qo‘yish mumkin.
- Ko‘rib chiqilayotgan neon chiroq tasmasi energiyani tejovchi mahsulot-bo‘lib, ishlash uchun katta miqdorda elektr energiyasini talab qilmasdan yorqin va uzoq-foydalanish imkonini beradi.
- Ushbu LED chiziqli lampalar korpusi kuchli silikondan tayyorlangan bo‘lib, u suv o‘tkazmaydi. U ichki va tashqarida turli xil ijodiy yoritish ilovalari uchun ishlatilishi mumkin va u ikkala muhitda ham ishlatilishi mumkin.
Spetsifikatsiya:
| Quvvat | Bir metrga 10 Vt |
| IP reytingi | IP40 yoki IP65 suv o'tkazmaydigan |
| Kirish kuchlanishi | 85-265V yoki 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Yorug'lik samaradorligi | 110-1201m/W |
| Ishlash harorati | -20C" 50C |
| Hajmi | 5000 * 5 mm, kengligi 5 mm |
| Rang harorati (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, Qizil, Moviy |
| LED | 240 dona 2835 LED, Epistar va Samsung |
| Material | PVX + LED |
| Kafolat | 5 yil |
| Nazorat | Masofadan boshqarish pulti |
Batafsil tasvirlar:




Foydalanish:



Biz haqimizda:


Qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: Silikon bukiladigan neon led chiziqli yorug'lik, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna







