Mahsulotlar
Burchakni sozlanishi mumkin bo'lgan xarid qilish markazining yo'l chirog'i
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Xitoyda burchakli sozlanishi xarid qilish markazining yo'l chiroqlarini eng yaxshi ishlab chiqaruvchilari va yetkazib beruvchilaridan biridir. Bu erda sotiladigan bardoshli mahsulotlarni sotib olishga xush kelibsiz va fabrikamizdan narxlar ro'yxatini oling. Barcha tayyorlangan mahsulotlar yuqori sifat va raqobatbardosh narxga ega.
Xususiyat:
- Burchak bilan sozlanishi mumkin boʻlgan Savdo markazidagi yoʻl yoritgichi har qanday koʻrgazma zaliga yoki chakana savdo joyiga mos keladigan keng yoritish imkoniyatlarini taqdim etadi.
- Bu yo‘l chirog‘i sozlanishi burchak funksiyasiga ega bo‘lib, yorug‘likni aniq boshqarish imkonini beradi, undan ob’ektlar yoki displeylarni samarali ko‘rsatish uchun foydalanish mumkin.
- O‘zining soddalashtirilgan shakli va sozlash mumkin bo‘lgan turli yoritish sozlamalari bilan bu trek chirog‘i savdo markazingiz muhitini yaxshilashga yordam beradi.
spetsifikatsiya:
| Quvvat | 10W 12W 15W 20W |
| Kirish kuchlanishi | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K |
| Uy-joy | Qora yoki oq mavjud |
| LED chipi | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Hayot muddati | 5000 |
| Yorug'lik samaradorligi | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Ha |
| Ilova | Turar joy / ofis / Muzey / Galereya / Chakana savdo do'koni / ko'rgazma zal |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil tasvirlar:



foydalanish:


Biz haqimizda:


qadoqlash va yetkazib berish:

Issiq teglar: Burchak sozlanishi xarid qilish markazining yo'l chirog'i, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna












