Mahsulotlar
LED fokuslar trek chiroqlari
So'rov yuborish
Mahsulotni tanishtirish
Xususiyat:
1
2
3. Ushbu energiya - Samarali yoritish eritmasi uzoq umr ko'radi, texnik xizmat ko'rsatish va atrof-muhitga ta'sirini kamaytiradi.
Shikastlanish:
| Kuch | 10W 12W 15W 20W |
| Kirish kuchlanishi | AC85-265V |
| Kct | 3000K/ 4000K/ 5000K |
| Uy-joy | Qora yoki oq ishlatila |
| LED chipi | 10w 12w 15w 30w 30w boshchilig |
| Umrbod | 5000 |
| Yorqin samaradorlik | 140-160lm / w |
| Ip | 40 |
| Pf | >0.90 |
| Bir ozchilik | Ha |
| Ariza | Yashash / ofis / Muzey / Muzey / Chakana savdo do'koni / Zarroni |
| Kafolat | 5 yil |
To'liq rasmlar:



foydalanish:


Biz haqimizda:


Qadoqlash va etkazib berish:

Issiq teglar: LED fokuslar trek, Xitoy, etkazib beruvchilar, zavod, sotib olish, sotib olish, narx, arzon, arzon, sotuv uchun, bepul namuna
Keyingi2:
Moda do'koni Rail Light
So'rov yuborish











