Mahsulotlar
Portativ favqulodda yorug'lik
1. Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli led ish chirog'i
2. Suv o'tkazmaydigan: Flood Light yiqilishga chidamli va suv o'tkazmaydigan dizaynni qabul qiladi. IP65 suv o'tkazmaydigan ish chirog'i yomon ob-havo sharoitida ishlashi mumkin. Avtomobillarni ta'mirlash, lager, baliq ovlash, favqulodda yoritish uchun juda mos keladi ...
3. SOS funktsiyasi: Moviy va qizil yonib-o'chadigan LED xavfsizlik chiroqlari bilan projektorlar, yo'l bo'yidagi favqulodda vaziyatlar uchun eng foydali vosita yoki tabiatda YORDAM kerak bo'lganda SOS xabarini yuboring.
4. USB zaryadlash: 18650 litiy-ion batareyalarga o'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi ish chiroqimiz tez va qulay USB zaryadlash imkonini beradi, batareyani tez-tez almashtirish muammosidan xalos qiladi.
qayta zaryadlanuvchi magnit ish chirog'i

Xususiyat ----> portativ led ish chirog'i
1. Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli led ish chirog'i.
2. Suv o'tkazmaydigan: Flood Light yiqilishga chidamli va suv o'tkazmaydigan dizaynni qabul qiladi. Avtomobillarni ta'mirlash, lager, baliq ovlash, favqulodda yoritish uchun juda mos keladi ...
3. SOS funktsiyasi: Moviy va qizil yonib-o'chadigan LED xavfsizlik chiroqlari bilan projektorlar, yo'l bo'yidagi favqulodda vaziyatlar uchun eng foydali vosita yoki tabiatda YORDAM kerak bo'lganda SOS xabarini yuboring.
4. USB zaryadlash: 18650 litiy-ion batareyalarga o'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi ish chiroqimiz tez va qulay USB zaryadlash imkonini beradi, batareyani tez-tez almashtirish muammosidan xalos qiladi.
Spetsifikatsiya:
| Mahsulot nomi | qayta zaryadlanuvchi magnit ish chirog'i |
| Model | BW-RP01 |
| Batareya | 7,4V 10000mah 18650 Li-ion batareya |
| Imkoniyat | 12000 mA / soat |
| Tashqi quvvat kirish zaryad oqimi: | 5 ± 0,2 / 2000 ± 50MA |
| Zaryadlash kuchlanishi/oqimi | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led quvvat | 27W |
| Bo'shatish vaqti | 16H |
| Lumen | 700lm (Oddiy nashrida) -1700lm (Yuqori nashrida) |
| Aqlli himoya chipi | haddan tashqari zaryadlash / ortiqcha zaryadsizlanish / qisqa tutashuv / himoya. |
| Suv o'tmas | IP65 |
| Og'irligi | 1.4g |
| Sertifikatlash | Idoralar, EMC, FCC, RoHS |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil ma'lumot:
qayta zaryadlanuvchi magnit ish chirog'i







TSS:
Namuna buyurtmalarini qabul qila olasizmi? Javob: Sifatni tekshirish uchun namunalarni buyurtma qilish uchun xush kelibsiz.
Sizning minimal buyurtma miqdori qancha? Javob: Zavod sifatida bizning MOQ aralash modellar bilan 10 ta to'plamdir.
Siz OEM, ODM xizmatlarini taqdim qilasizmi? Javob: Ha, bizda tadqiqot va ishlanmalar bo'limi mavjud. Buyurtmangiz etarli bo'lsa, biz OEM va ODM xizmatlarini taqdim eta olamiz.
Kafolat nima? Javob: Kafolat muddati 5 yil.
Xizmat muddati qancha? Javob: 30 000 soatdan ortiq.
Yetkazib berish muddati haqida nima deyish mumkin? Javob: LED faralarini ishlab chiqarish tezligi juda tez. Bu, shuningdek, inventar va materiallarga bog'liq. Namunalar odatda 1-3 kun davom etadi, katta buyurtmalar odatda miqdorga qarab hal qilinishi kerak.
O'z zavodingiz bormi?
Javob: Ha, bizning fabrikamiz bor, mahsulotimiz to'g'ridan-to'g'ri zavod, yuqori sifatli va tezroq yetkazib berish.
Minimal buyurtma miqdori qancha'
Javob: MOQ yo'q, Sampe buyurtmalari qabul qilinadi.
Issiq teglar: portativ favqulodda yorug'lik, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Portativ quyoshli LED ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Yo'lda favqulodda yorug'likko'proq ko'rish> -
Zaryadlanuvchi batareya bilan ishlaydigan LED ish chiroqlariko'proq ko'rish> -
Portativ LED ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Zaryadlanuvchi magnit ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Sog'in sigir omborlari uchun Tri-Proof Light IP69K IP68 L...ko'proq ko'rish>











