Mahsulotlar
Akkumulyatorli pol lampalari simsiz
1. Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli led ish chirog'i
2. Suv o'tkazmaydigan: Flood Light yiqilishga chidamli va suv o'tkazmaydigan dizaynni qabul qiladi. IP65 suv o'tkazmaydigan ish chirog'i yomon ob-havo sharoitida ishlashi mumkin. Avtomobillarni ta'mirlash, lager, baliq ovlash, favqulodda yoritish uchun juda mos keladi ...
3. SOS funktsiyasi: Moviy va qizil yonib-o'chadigan LED xavfsizlik chiroqlari bilan projektorlar, yo'l bo'yidagi favqulodda vaziyatlar uchun eng foydali vosita yoki tabiatda YORDAM kerak bo'lganda SOS xabarini yuboring.
4. USB zaryadlash: 18650 litiy-ion batareyalarga o'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi ish chiroqimiz tez va qulay USB zaryadlash imkonini beradi, batareyani tez-tez almashtirish muammosidan xalos qiladi.
akkumulyatorli pol lampalari simsiz

Xususiyat ---->batareya bilan ishlaydigan portativ chiroqlar
1. Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli led ish chirog'i.
2. Suv o'tkazmaydigan: Flood Light yiqilishga chidamli va suv o'tkazmaydigan dizaynni qabul qiladi. Avtomobillarni ta'mirlash, lager, baliq ovlash, favqulodda yoritish uchun juda mos keladi ...
3. SOS funktsiyasi: Moviy va qizil yonib-o'chadigan LED xavfsizlik chiroqlari bilan projektorlar, yo'l bo'yidagi favqulodda vaziyatlar uchun eng foydali vosita yoki tabiatda YORDAM kerak bo'lganda SOS xabarini yuboring.
4. USB zaryadlash: 18650 litiy-ion batareyalarga o'rnatilgan qayta zaryadlanuvchi ish chiroqimiz tez va qulay USB zaryadlash imkonini beradi, batareyani tez-tez almashtirish muammosidan xalos qiladi.
Spetsifikatsiya:
| Mahsulot nomi | akkumulyatorli pol lampalari simsiz |
| Model | BW-RP01 |
| Batareya | 7,4V 10000mah 18650 Li-ion batareya |
| Imkoniyat | 12000 mA / soat |
| Tashqi quvvat kirish zaryad oqimi: | 5 ± 0,2 / 2000 ± 50MA |
| Zaryadlash kuchlanishi/oqimi | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led quvvat | 27W |
| Bo'shatish vaqti | 16H |
| Lumen | 700lm (Oddiy nashrida) -1700lm (Yuqori nashrida) |
| Aqlli himoya chipi | haddan tashqari zaryadlash / ortiqcha zaryadsizlanish / qisqa tutashuv / himoya. |
| Suv o'tmas | IP65 |
| Og'irligi | 1.4g |
| Sertifikatlash | Idoralar, EMC, FCC, RoHS |
| Kafolat | 5 yil |
Batafsil ma'lumot:







TSS:
Biz haqimizda
1. Savol: Siz ishlab chiqaruvchisiz?
Javob: Ha, fabrikamız 2004 yildan beri tashkil etilgan. Fabrikamızda 5 ta ishlab chiqarish liniyasi va oylik quvvati 4000-50000 dona LED yoritgichlar mavjud. Biz har mavsumda eng yangi dizaynni yangilab boramiz.
2. Savol: Akkumulyatorli pol lampalari uchun OEM yoki ODM ni simsiz qila olasizmi?
A: Albatta, HA! Bizda tajribali rivojlanayotgan jamoa bor. Mahsulotlar sizning so'rovingiz bo'yicha har qanday tayyorlangan shakli, rangi, logotipi bosib chiqarish yoki qadoqlash bo'yicha tayyorlanishi mumkin.
3. Savol: Sizning asosiy biznesingiz nima?
Javob: Biz avtomatik LED yoritgichlarni ishlab chiqaramiz, masalan, Haydash chiroqlari, LED trubkasi, svetodiodli yorug'lik, led lampochka, LED panel, led stadion yoritgichi va qayta zaryadlanuvchi ishchi chiroq va boshqalar.
4. Savol: Sizning zavodingiz qayerda joylashgan? Sizga qanday tashrif buyurishim mumkin?
Javob: Fabrikamız Xitoyning Guanchjou shahrida joylashgan. Siz Shenzhen xalqaro aeroportiga uchishingiz mumkin. Biz siz uchun transportni taklif qilamiz. Bizga tashrif buyurishingizga xush kelibsiz.
5. Savol: Boshqa yetkazib beruvchilardan farqi
A: 11 yillik OME xizmati tajribasi. Raqobatbardosh narxlar, yuqori sifat nazorati va samarali aloqa bizni birinchi qatorga aylantiradi.
Issiq teglar: akkumulyatorli pol lampalari simsiz, Xitoy, etkazib beruvchilar, ishlab chiqaruvchilar, zavod, sotib olish, narx, eng yaxshi, arzon, sotuvda, stokda, bepul namuna
-
Yo'lda favqulodda yorug'likko'proq ko'rish> -
Zaryadlanuvchi LED ish chirog'iko'proq ko'rish> -
Batareya bilan ishlaydigan magnit asosli LED chiroqko'proq ko'rish> -
Batareya bilan ishlaydigan portativ chiroqlarko'proq ko'rish> -
Batareya bilan ishlaydigan portativ LED ish chiroqlariko'proq ko'rish> -
Zaryadlanuvchi batareya bilan ishlaydigan LED ish chiroqlariko'proq ko'rish>











